Sağ arka stopu kırdım kaskodan değişmek istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan decoder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sabah aracımı otoparkta park ederken araclara gölge yapması için catı şeklinde bir tek araclık park yerleri yapmışlar ayak için kulandıkları demire geri geri yanaşırken vurdum tampon ve stopa denk geldi tamponda boya dahi en ufak bir zarar görmezken stop kırıldı daha doğrusu üçgen şeklinde catladı kaskomda var ve aracımı yakın bir zamanda satacam ve iş değişikliğinden dolayıda bir süre 2/3 yıl gibi arac almayacam işyeri evin hemen altı katı olduğu için şua etapta arac düşünmüyorum kredi borclarımı bitirinceye kadar en azından şimdi kaskomu bozdursam mı bozdurmasam diye düşünüyorum değermi kasko felan ile uğraşmaya ve değiştirmek istesem ne yapmalıyım

kalsa sıkıntı olurmu? ya da illa deldirecekseniz. normal bi yere park edin aracı polis çağırın tutanak tutsunlar. götürün servise değiştirsinler.

polis tutanağına gerek yok
kaskonuzla anlaşması olan bir servise götürsen gerekeni yaparlar

servise gidip durumu anlatın sadece dilekceyle cözerler bizde garaja girerken ayna catlamıstı usul icabı dilekce doldurttular onuda sen anlatıyorsun onlar yazıyor imza bukadar kaskoyu patlatmıyor sanırım

kaskoyu bozmaya değecek birşey değil ama süre bitince kasko yenilenmeyecek patlamasının bir önemi yok yani o yüzden zevkine patlatacam kaskoyu :) çok kötüyüm yaaa

sert çarpsaydın abi ahmet abi herşeyi yapsalardı :D yada önden çarp perte çıkar :D

ozaman o stop lambasını biraz daha düzgün hırpala catlak icin geldim dediginde sacma sacma bakmasınlar :dil:

Küçük hasarlar için tutanak yeterli diye biliyorum.

Geri