SAG-SOL HOPARLÖR ETRAFI KROM ÇITA

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Nzmgkcng
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: SAG-SOL HOPARLÖR ETRAFI KROM ÇITA

Beyler izmirde Ünal oto var cikmaci.. Orda krom çıtaları buldum, adam ikisine 150 tl istedi:))) yorum yazmıyorum kötü olacak :))))

Nzmgkcng link' Alıntı:
Beyler izmirde Ünal oto var cikmaci.. Orda krom çıtaları buldum, adam ikisine 150 tl istedi:))) yorum yazmıyorum kötü olacak :))))

Hörst. 50'den fazla verilmez. ((:

Nzmgkcng link' Alıntı:
Beyler izmirde ֜nal oto var cikmaci.. Orda krom çıtaları buldum, adam ikisine 150 tl istedi:))) yorum yazmıyorum kötü olacak :))))

çüşş  031blaa 031blaa 031blaa  o paraya ben 700 km yol yaparım...    011zaa 011zaa 011zaa

ben bir adet çıkma bulabilirsem bu hafta içerisinde; bizim servise china dan aksesuar getiren firmaya vereceğim. orada yaptıracaklar. sorun halen çıkma bir tane bulamamış olmam

Malesef fahiş fiyatlar istiyorlar, bana bütün döşemeyi sökmem lazim dedi.. Abi sadece çıtayı sokeceksin dedim.. Doseme sonra ise yaramazmis, çıtanın isteyeni cokmus:)))))

Nzmgkcng link' Alıntı:
Malesef fahiş fiyatlar istiyorlar, bana bütün döşemeyi sökmem lazim dedi.. Abi sadece çıtayı sokeceksin dedim.. Doseme sonra ise yaramazmis, çıtanın isteyeni cokmus:)))))

150 liraya pek isteyeni yokmuş gibi ama. ((:

Alsın döşemeyi.. Döşesin yani, saçmalığa bak işe yaramazmış. Opel'in şu anda sıfır sattığı hiçbir araba işe yaramaz o zaman.

çıkmacılarda malesef kapı döşemesi ile beraber veriliyor; zira çıtaların arkasında yaklasış 10-12 adet kapı döşemesine geçen pim var. size sadece çıtayı satarsa elindeki kapı döşemesinde 10-12 adet delik oluşacaktır. bu yüzden çıkmacılardan tek çıtaları alma şansınız yok gibi...

Arkadaslar herkese merhaba.. Bursa'da s-dizayn firması ile görüştüm yaklaşık 100 kişilik bir talep olursa üretim ile görüşüp çıtayı uretebileceklerini söylediler. Bir liste oluşturabilirsek ben ileticem firmaya.. Sitedende online olarak ürünü alabilecegiz..

Nzmgkcng link' Alıntı:
Arkadaslar herkese merhaba.. Bursa'da s-dizayn firması ile görüştüm yaklaşık 100 kişilik bir talep olursa üretim ile görüşüp çıtayı uretebileceklerini söylediler. Bir liste oluşturabilirsek ben ileticem firmaya.. Sitedende online olarak ürünü alabilecegiz..
fiyat ne olacak bellimi?

Geri