Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bir ay kadar önce sakaryadaydım merkezde bir çıkmacıya gelmiştim BALKAN ) bilsem haber verirdim hiç değilse müsait olanlarla bir kahve içer tanısırdık,birdahaki sefere inşallah.

Abi keşke yazsaydın...Görüşürdük illaki...Tühh..Daha dünde ordaydımm.. :) :)

Abi keşke yazsaydın...Görüşürdük illaki...Tühh..Daha dünde ordaydımm.. :) :)
havalar az ısınsın bir çayınızı içmeye gelirim Mutlu uzak sayılmaz pek, apar topar cıktım yola ön göğüs vardı orada, o da sansa vectra a cıktı almadan döndük :)

buluşmamız gerçekleşti bu gün çok güzel oldu prof resimler çektirdik :D yakında eklenir

Evet güzel bir gündü...Hava iyi olsa belki dahada iyi olabilirdi..Çekimler açısından...Resimleri yakın zamanda paylaşıcaz inşallah ...Bizi izlemeye devam edin .. :) :)

ya abilerim bugünkü bulşmaya gelmeyi çok istedim ama çok acil bir işim çıktı onu halletmeye çalışırken buluşmaya kaçırdım:( inşallah çok fazla eğlenmişsinizdir bende artık yazın ki buluşmanıza ancak katılırım

bende gelemedim aslında mutlu abiye söylemiştim gelcem diye ama akrabalar gelince oturup kaldım kusura bakmayın artık bidaki sefere inşallah resimleri sabırsızlıkla bakliyorum :D

Arkadaşlar dünkü buluşma güzeldi gerçekten, emeği geçenlere teşekkürler.Bu arada biriniz benim arabada bir cd unutmuş.Haberiniz olsun :)

:) :) Gelemeyen arkadaşlar bir sonraki buluşmada telafi ederler inşallah.....Ama kaçırdınız.. :)

Geri