Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleykumselam Mehmet.....

Erdemle konuştuğumda,aldığım amortisör fiyatının fazla olduğunu söledim,oda aynı fiyata babanın aldığını söyledi...Ondan sordum...Güvenimi yitirmeye başladım yavaş yavaş...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali evet Erdem'e karşı güvenimi yitiriyorum ama işçiliği ondan iyisine rastlamadım...Bundan sonra internetten sipariş vericem işçilik içinde Erdem'le pazarlık yapıcam..Uyarsa yaptırıcam uymazasa başkasına artık..

Balkan otodan monroe amortisör aldım..Ön amortisörlerin elinde olmadığını sipariş vericeğini söyledi,arka amortisörler elimde dedi..Eyvallah deyip fiyat istedim.. 4 adet amortisör fiyatını 240 olur dedi..Eyvallah dedim kaparo verdim c.tesi kargo geldi...Erdem İşçilik 80 istedi 4 ünü takmak için...Bende Erdem'e 4 ünün bütçeyi sarsacağını o yüzden sadece sipariişle getirdiğimiz önleri takalım dedim...Anlaştık...Erdem işçiliği 50 tl ye çekti..Balkana sadece önlerin fiyatını sormasını istedim gelen cevap 180 tl idi..Doğal olarak dördünü 240 tl ye verince ikisinin 180 tl olması canımı sıktı..ne yapalım dedim taktırdım ama canımı sıktı yani bu durum...Yalnız aklımda söyle bir fikir var..İleride arka amortisörleri değiştirmek istediğimde iki arkaya toplam 60 tl teklif edicem ve sıkıntı olursa eski anlaşmamızdaki fiyat uçurumunu,o hesaba göre arka amortisörlerin ederinin bu olduğunu,Erdem'e de arkaları değiştirirken 30 tl teklif edicem önleri değiştiriken aldığı parayı belirterek.. Yalnız canım sıkıldı yanii..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali evet Erdem'e karşı güvenimi yitiriyorum ama işçiliği ondan iyisine rastlamadım...Bundan sonra internetten sipariş vericem işçilik içinde Erdem'le pazarlık yapıcam..Uyarsa yaptırıcam uymazasa başkasına artık..

Balkan otodan monroe amortisör aldım..Ön amortisörlerin elinde olmadığını sipariş vericeğini söyledi,arka amortisörler elimde dedi..Eyvallah deyip fiyat istedim.. 4 adet amortisör fiyatını 240 olur dedi..Eyvallah dedim kaparo verdim c.tesi kargo geldi...Erdem İşçilik 80 istedi 4 ünü takmak için...Bende Erdem'e 4 ünün bütçeyi sarsacağını o yüzden sadece sipariişle getirdiğimiz önleri takalım dedim...Anlaştık...Erdem işçiliği 50 tl ye çekti..Balkana sadece önlerin fiyatını sormasını istedim gelen cevap 180 tl idi..Doğal olarak dördünü 240 tl ye verince ikisinin 180 tl olması canımı sıktı..ne yapalım dedim taktırdım ama canımı sıktı yani bu durum...Yalnız aklımda söyle bir fikir var..İleride arka amortisörleri değiştirmek istediğimde iki arkaya toplam 60 tl teklif edicem ve sıkıntı olursa eski anlaşmamızdaki fiyat uçurumunu,o hesaba göre arka amortisörlerin ederinin bu olduğunu,Erdem'e de arkaları değiştirirken 30 tl teklif edicem önleri değiştiriken aldığı parayı belirterek.. Yalnız canım sıkıldı yanii..

Fiyatlar bayağı yüksek, internette birsürü online opel parçası satan site var, bunlardan herhangi birinden bu fiyatlarda çok daha aşağısına alabilirsin, ayrıca servis olarak Yılmar'ı öneririm, tabi herşeyden önce pazarlık yapman gerekir, pazarlığını yaparsın, kafana yatarsa yaptırırsın, yılmar kafama yatmaz dersen yılbar var orada da aynı durum geçerli.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi haklısın. durum şöyle 2 amortisör yerine 4 amortisör alınca fiyatı birazdaha makul söylüyorlar... buna çamdağda dahil babam onada sormuş. fiyatı hatırlamıyorum ama 2 tane ön alacağına 2 ön 2 arka alınca daha uyguna gelio birim başına. işçiliğe gelince emin ol benden daha fazla oraya adam yollayan kişi yoktur iddia ediyorum ama inan bizede seninkinden farklı fiyat sölememiş... ama işçiliğine laf söyleyemem....