Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
...kelle başı 25 liraya gittiler..ilk 50 mermi,serwis içinde...sonraki her 50 mermi 5 lira imiş...gayet zewki olduğunu sölediler..

hayırsızlar ne arıyonuz ne soruyonuz. ben evi taşıdım geçen hafta sonu Memur-Sen evlerine Serdivan güzeldi ama 1 yıldır oturuyorum daha kapımı kimse çalmadı komşulardan. bir akrabama var o da Karamanda oturuyordu bu hafta sonuda o taşınacak yanıma.yeni evime beklerim ama gelirken hediyesiz gelmeyin kapıyı açmam
:-)) bu arada paintball işi bana uyar karşıda şevki bir takımdada ben oldukmu iki takımında hedef sıkıntısı olmaz sanırım. bu arada yengeden izni kopardım eve internet bağlatıyorum.. yaşşşaaaassssııııınnnnn light falan demeyin ben light değilim hanım aşırı osmanlı.

aslında ben niye size haber edeyim ki Bulgaristan şurası Ali'ye haber etseydim hemen gelirdi herhalde :-))

Oğuz sen yaşıyormuydun? hiç sesin soluğun çıkmıyor. ara sıra patlat bir mesajda yaşadığını bilelim.

abi ne demek hemen gelirim sen rahat ol. Siz paintball oynadiginiz tarihte bende varna sahilinde kizlarla volleyball oynayacam :)bu seferlik beni affedin size katilamayacam :)

abi yeni adresinide belirt gelelim cayini icmeye....siz kararlastirin ben dahil olurum Bulgaristan surasi zaten:))))

arkadaslar, abiler ben 8 nisan gibi gelecem program yapmayin goruselim bi etkinlik yapalim isterseniz mangal isterseniz kuzuluk kaplicalara gidebiliriz secim ve oneri sizin???

Arkadaşlar bu hafta gece çalışıp gündüz uyudum...Dengem altüst oldu..Bilgisayar açmadım hiç.Şimdi okumak nasip oldu yazdıklarınızı...P.tesi saat 15:00 e kadar boşum.. :D

teyip hayırlı olsun abi yarın ben gidicem bi egsozcuya 4 toyotadan adaya gelirken sağda kalan sanayide inş yapar

paintboll olayında ben çok talihsizim ya direk hedefim bü cüsseyle :D

aşkın abi karşı takımda olursa olay dengelenir :D:D

Saol kardeşim..İnşallah hayırlı olur. :D Ne yaptın egzos işini haberdar et bizide..Paintball olayınıda dert etme...Aşkın'la sizi ayrı takımlara veririz, adalet sağlanacak :D :D

...kelle başı 25 liraya gittiler..ilk 50 mermi,serwis içinde...sonraki her 50 mermi 5 lira imiş...gayet zewki olduğunu sölediler..

Çağrı 25 tl iyi 50 mermi ...Fiyat makul gibi geldi bana..Yalnız saaat sınırlaması varmı veya alan nasıl büyükmü onlarıda ögrenmek lazım..Kısa olursa zaman,kesmez gibi geliyor bizi .:D :D Birde kim yapıyormuş bunu yani otelmi ,kamp mı ismi varmı,ayrıca nerde Sapanca'mı,Kırkpınar'mı?..

hayırsızlar ne arıyonuz ne soruyonuz. ben evi taşıdım geçen hafta sonu Memur-Sen evlerine Serdivan güzeldi ama 1 yıldır oturuyorum daha kapımı kimse çalmadı komşulardan. bir akrabama var o da Karamanda oturuyordu bu hafta sonuda o taşınacak yanıma.yeni evime beklerim ama gelirken hediyesiz gelmeyin kapıyı açmam
:-)) bu arada paintball işi bana uyar karşıda şevki bir takımdada ben oldukmu iki takımında hedef sıkıntısı olmaz sanırım. bu arada yengeden izni kopardım eve internet bağlatıyorum.. yaşşşaaaassssııııınnnnn light falan demeyin ben light değilim hanım aşırı osmanlı.

Vay kardeşim hayırlı olsun yeni evin....Haber verseydin gelirdim ben yardıma...Arama sorma işini yoğun olduğun için yapmak istemedim kendi adıma,aklın kalsın istemedim yanii...Painball olayında Şevketle sizi bölüşürüz dediğin gibi adil olur :D :D İnternetede fazla takılma,lıght falan demeyiz merak etme yenge Osmanlıysa dediğin gibi anlayışla karşılarız senii :D :D

arkadaslar, abiler ben 8 nisan gibi gelecem program yapmayin goruselim bi etkinlik yapalim isterseniz mangal isterseniz kuzuluk kaplicalara gidebiliriz secim ve oneri sizin???

Gel bakalım gel...Yine duramadın orda.. :D :D Sen gelince ayarlama yaparız artık ufaktann :D :D Olmazsa carting yaparız... :D

Son düzenleme:
abi kırkpınarda..öyle profesyonel biyer değilmiş..ormanlık bi arazi işte..2 hakemle oynuolarmış..10 ar dakkalık oynanıomuş.turnuwa şeklinde..mermisi biten 5 liraya bi 50 adet daha alıomuş..20 kişi gitsen 5 kişilik 4 gruptan 10 ar dakka oynasan bi saat falan..ama arkadaşlar baya eğlenmiş..değer diyolar..bide çamur deryasına bulanmışlar hep..ona göre kıyafet weriolar ama...

Geri