Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam arkadaşlar bende adalıyım ama ist da oturuyorum taşınmadan önce sakarya caddesinde oturuyoduk 2hafatada bir geliyorum adaya

abi telim bir ara sarj nedeni ile kapaliydi bir ay sonra falan gelebilirim galiba aradigin icin tesekkur ederim.bende manifolt hortumunu patlattim malum yilbara gittim optuler ufacik bi kaucuk boru yuzunden Allah topunun ....neyse ben gelince yazarim,haber ederim abi gorusmek uzere

Ali geçmiş olsun...Keşke Yılbar'a gitmeden haber verseydin bize...Neyse hayırlısı olsun...

selam arkadaşlar bende adalıyım ama ist da oturuyorum taşınmadan önce sakarya caddesinde oturuyoduk 2hafatada bir geliyorum adaya

Geldiğinde haber et bizi tanışalım... :) Mail atabilirsin gelmeden önce.. Telefon numaraları eski sayfalarda da var...

abı acele yaptırmamız gerekıyodu arastırmaya zaman olmadan hemen oraya goturduk Allah bır daha dusurmesın aramızda yılbardan bır hanımefendı olmasa daha da yazardım bıseler ama neyse Allahından bulsunlar.....

bende sakaryalı sayılabilirim orda okuduğum için ömrünün neredeyse tamamı orda geçio yani,malum yaz okuluna filan kalıncada böyle oluo:D bende sizin aranıza geldim :)

hoş geldin kardeşim bi ara kampüs tayfası toplanalım okulda çorbacıya gideriz çağrı sen ben fln hem tanışmış oluruz

kıskann mutlu abii :D

olur bana uyar her türlü tanışalım tabi :D sen jeofizik kaçıncı sınıfsın bnm ev ark.ı da jeofiziktede o 1.sınıf 2.öğretim ama

hoş geldin kardeşim bi ara kampüs tayfası toplanalım okulda çorbacıya gideriz çağrı sen ben fln hem tanışmış oluruz

kıskann mutlu abii :D

Şevket ne fesatsın yaa :) İhtiyarız diye yavaşmı kaldık sanıyorsun,elimizden geldiğince ayak uydurabiliriz bizz :)

Mutlu birileri bize yaşlı muamelesi mi yapıyor? yoksa banamı öyle geliyor. bana bak olmadı basarız bunların toplantılarını bizde içeriz bir çorba olmadı yeriz bir ıslama yaa valla iyice uzak kaldım aranızdan. şu mangal işini biran önce yapalım özledim hepinizi.

Evet ya Şevket'e baksana harcadı bizi 2 dk da... :) Yok yok demez öyle Şevket şaka yapıyor... :) Mangalı yapalım Aşkın,yapalımda Ali kızıyor sonraa :) Garip gurbet ellerde...Özlüyor buraları..
Ha derseniz ki şimdi yapalım,Ali gelince bir daha yaparız o uyar bakk.. :)

Geri