Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çıkartamadım mehmet sapancada karşılaşırız illaki

bu arada satılık vw touran var istiyen olr sa bana ulaşsın :D

tesekkur ederım.temmuzun sonunda gelıyorum abı eger benım eve veremezsenız sende de kalabılır sorun degıl

Ali hallederiz inşallah...Belki bende de kalabilir dediğin gibi...

sakaryanın opelcileri 28 haziran bolu abnt gezisine gidecekler var mı?? gitmeyi düşenen olurs belki bende gelirim????

Valla Çağrı ile niyetlenmiştik biz ama tam katılımı konuşmadık...Eğer netleşirse buradan haberleşiriz...

çıkartamadım mehmet sapancada karşılaşırız illaki

bu arada satılık vw touran var istiyen olr sa bana ulaşsın :D

Hayırdır Şevket babanın arabayımı satıyorsun...Paramı lazım yoksa...Neyin peşindesin ... :)

tamam mutlu abi senın ınsıyatıfıne kalmıs olakı benım evın ordan gecersen garajın surgulu kapısından ıcerı atsanda olur sorun yok....

eweeettt...ahali malumunuz yaz geldi...hawalar açtı.....bayadırda toplaşmıorus....hani dioru bi ara toplaşsak..bide 28 hazirandaki abant gezisini konuşurus uyarsa gidelm iyorum..bi haftasonu toplaşalım,hani yengeden izin alamayan olursa anlayışla karşılarız..;) gerçi bizim oralarda genelde kazak erkeği çıkar ama...mesaj alındı heralde?? ;;))

eweeettt...ahali malumunuz yaz geldi...hawalar açtı.....bayadırda toplaşmıorus....hani dioru bi ara toplaşsak..bide 28 hazirandaki abant gezisini konuşurus uyarsa gidelm iyorum..bi haftasonu toplaşalım,hani yengeden izin alamayan olursa anlayışla karşılarız..;) gerçi bizim oralarda genelde kazak erkeği çıkar ama...mesaj alındı heralde?? ;;))

Tabi yaa yapalım bişeyler...Yalnız zaman olayını nasıl ayarlıcaz bilmiyorum...Bu hafta içi sabah 08:00- Akşam 20:00 çalışıcam...Ve haftada 3 gün spor yapmaya gidiyorum...

...spora nereye gidioun abi..vakit olayı farkmas,en ağır çalışan senle aşkın abi zaten..size göre ayarlarıs..nası olsa ali herhalükarda gelecek,...;;)))

...spora nereye gidioun abi..vakit olayı farkmas,en ağır çalışan senle aşkın abi zaten..size göre ayarlarıs..nası olsa ali herhalükarda gelecek,...;;)))

:) :) Doğru söylüyorsun Ali herdaim burda zaten.. Halk bankasının arkasında Ganyanın üzerinde Gold var oraya gidiyorum..Bizim arkadaşın tanıdığı ondan orayı tercih ettim..Bana zaten koşu bandı,bisiklet lazım :)Göbek aldı başını gidiyor.. :)

:) :) Doğru söylüyorsun Ali herdaim burda zaten.. Halk bankasının arkasında Ganyanın üzerinde Gold var oraya gidiyorum..Bizim arkadaşın tanıdığı ondan orayı tercih ettim..Bana zaten koşu bandı,bisiklet lazım :)Göbek aldı başını gidiyor.. :)

biz ona türk kası diyoruz ama neyse.....

Geri