Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ali ne yaptın film işini yarın geleyim yanına müsaitsen...Pazara gideriz olmazsa...?Aşkın haberleşelim yarın....

cümleten s.a opelim ailesi uzun süredir giremiyorm siteye futbol kazası geçirdim ve ayak bileğim kırık yatıyorum aylardır keyfiniz yerinde inş

cümleten s.a opelim ailesi uzun süredir giremiyorm siteye futbol kazası geçirdim ve ayak bileğim kırık yatıyorum aylardır keyfiniz yerinde inş

İyiyiz Mehmet saolasın..Geçmiş olsun bu arada dikkat etmek lazım...Bende geçirmiştim bir kaza halısahada o zamandan beri topa dokunmuyorum...Geçmiş olsun tekrar...

Hoşgeldin Ahmet...Buluşma olduğunda haberdar ederiz burdan....Nerdensin? Tanışalım...

Hoşbulduk.

Aslında çoktandır sitedeyim ama inceleme fırsatım olmamıştı. Ben Tekeler'de oturuyorum. Benim arabada 1,4 GL Astra :) Ama iyi kaçıyo. Neyse görüşünce kaçışını daha detaylı gösteririm inşallah :)

Hoşbulduk.

Aslında çoktandır sitedeyim ama inceleme fırsatım olmamıştı. Ben Tekeler'de oturuyorum. Benim arabada 1,4 GL Astra :) Ama iyi kaçıyo. Neyse görüşünce kaçışını daha detaylı gösteririm inşallah :)

marka opel olunca kaçışını tartışmayız biz. aramıza hoşgeldin Ben Ali.

Geri