Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haydaaa buluşmadan haberim olmadı evde pinekledim bu gün tüh keşke öm atsaydınız kesin gelirdim :(

iktisat okuyan arkadaşım sakaryada mı okuyosun bende jeofizik müh okuyorum
ewet burda okuorum..burda okuyan arkadaşlarda varmış baya...bilahare ulaşırsan bide okuldaki arkadaşlarla tanışma toplantısı yaparıs..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper bir gündü hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bir daha aynı kadro eksiksiz fazlada olabilir görüşmek üzere

Bende kendi adıma sana teşekkür ederim Ali...Sen merak etme Allah'ın izniyle daha güzel işlerede imza atıcaz hayırlısıyla....

..inşallah...gerisini daha güzel getiriris...hava izin werdiği bi zaman mangalı patlatırıs inşallah....benimde aynam olur umarım..;).resimlerde güzel olmuş mutlu abi....

Çağrı kardeşim sanada teşekkür ederim bizi kırmayıp geldiğin için..İnşallah aynan da bir dahaki buluşmaya kadar halledilir...Resimler oldu da,video olayını çözmemiz lazım..Bir fikir verebilirsiniz...

bu mesajınızı şimdi gördüm.
ben de sakaryada ikamet etmekteyim.
salı günü hastanenin karşısındaki opel servisine bakıma gideceğim.

Aramıza hoşgeldiniz..Canınız sağolsun..Bir dahaki buluşmaya inşallah tanışırız..Bu konuda tel numaralarımız ve mail adreslerimiz mevcut...İstediğiniz numaradan herhangi birimize ulaşabilirsiniz..Birbirimizden haberdarız...Bakım içinde kolay gelsin....

aaa süper olmuş kardeşim videoları nasıl yapacan haber verirsin bekliyorum

Ya şu video işi benimde kafama takılıyor..İmageshack tan yüklücektim olmadı..Bayağıda video var..Ne yapacaz bilmiyorum...

haydaaa buluşmadan haberim olmadı evde pinekledim bu gün tüh keşke öm atsaydınız kesin gelirdim :(

iktisat okuyan arkadaşım sakaryada mı okuyosun bende jeofizik müh okuyorum

Şevko kardeşim...Özellikle sen,locke,osikap,Mustafa Karaca ve agah bülent te görür,belki gelirler diye telefonu da ekledim...Neyse birdaha ki sefere inşallah...Hayırlısı olsun...

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şevko kardeşim...Özellikle sen,locke,osikap,Mustafa Karaca ve agah bülent te görür,belki gelirler diye telefonu da ekledim...Neyse birdaha ki sefere inşallah...Hayırlısı olsun...[/quote]

bir kaç gündür girmiyordum siteye o yüzden görmedim bende tel yazıyorum abicim irtibatta oluruz bi dahakine kaçırmam inş 0532 410 8184

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakarya adı altında bir grup oluşturdum orada toplanırsak net kaç kişiyiz daha rahat takip ederiz bence

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzeldi güzeldi orta halli bi buluşma oldu :D resimlere baya uğraşmışsın eline sağlık abicim ama benim dandürük bi resim var o arada onu koymasanda olurdu hani :p neyse önemli olan arkadaşlık dostluk gerisi önemli değil :D hadi saygılarla görüşmek üzere..

BÖCEK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler güzel çıkmış ellerine sağlık aşkın,inşallah tekrarı olur

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşkın resimler çok güzel çıkmış....Teşekkürler herkese....İnşallah bir dahaki buluşmamız daha kalabalık ve daha da eğlenceli geçer... :D :D