Sakin opel servislerine gitmeyin

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de opel serviszedesi oldum. öncelikle geçmiş olsun arkadaşım. umarım sıkıntın çözülür. ben de antalya Günlas serviste sıkıntı yaşadım. bir iki tane kendini bilmez adam servislerin adını kötüye çıkarıyor. bu demek değil ki opelin suçu yok. böyle adamlara ekmek yedirmemeliler. herkes işini yapacak. paramızla rezil olmak istemiyoruz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.
zaten garanti bitince serviste ne işimiz olur ki...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.otomatik şanzuman tamiri zordur ve gerçekten işin ehli biri çözüm bulur bence.Eğer tamir düşüncen varsa 1.sınıf özel bir servise yönlendirebilirim.Ancak 2.el fiyatı da mantıklı geliyor ise uğraşmanın da çok gereği yok.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük gecmis olsun servis destek olacağı yerde köstek olmuş resmen

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parayı odemeyin aracınızı teslim almayın ve de ervisten cıkarmayın...opel tr yi arayıp sorununuzu bildirin...ilgilenmezler se ki sıkar biraz avukat aracılıgı ile mahkemeye basvurun... eger servis kusurlu oldugunu kabul ederse geri adım atar atmaz ise faturasını keser iş emrini duzenler ve odenmeyen borc olarak icraya verir siz de bunları kabul edersiniz ve beklersiniz mahkeme surecınde bilirkişi heyeti aracı inceler yapılan müdshalelri kayıt altına alır sorunun devamı sonucunda da servisin kusurlu oldugu sonucuna varır... siz şimdiye kadar yapılan ve altına attıgınız imza bulunan her türlü servis evragını saklayınız

tehditkar olun sakın kibar davranmayın ama üslupta hata yaparak hatalı konuma da düşürmeyin kendinizi

servislerde ehil usta olmadıgı gibi bir düşünceye de kapılmayın usta vardır da uygulama sınırını aşamamaktadır bu acıdan bakın kimse kimsenin haram parası peşinde koşmaz diye düşünün...

Son düzenleme:

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..bana o kadar pahalıya patlayan bi olay olmadı ama herkes gibi çok sorun yaşadım yetkililerde..artık kesin kararlar almak lazım bazı konularda..madem memnun değiliz niye para kazandıralım belirli yerlere..
sorunun çözülmesi için yasal yoldan çözümlemelere gitmek doğru bunun yanında Almanya ile de irtibat kurulabilirse iyi olabilir...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opein türkiye ve avrupa forumlarında gördüğüm kaçıncı triptonik arızası yalnız değilsiniz inanın ingilizceniz varsa vauxhall cuların forumlarına gidin sizin gibi bu tiptironikden çeken yüzlerce insalar var..

benim anlamadığım konu ise şu biliyorumki vectra gibi üst sınıf araçların tiptironiği çok pahalı yani o fiyata piyasadan aynı klassmanda bmw mercedes audi gibi konusunda uzman bir markada alabilirdiniz opel gibi markalar lüks konusunda çok çok acemi iş ekonomi taşıma ticari araç üretmeye gelince iyi olsalarda iş lüks konfor üst sınıf üretime gelince gerçekden çok sorunlar çıkartabiliyor opel araçları benim en sık duyduğum problemlerin en başında bu tiptironik şansıman arızaları airbag açılmama ve arıza ışığı sorunları v.b geliyor..

inşallah sorununuz halolur servisle tatsızlık çıkmadan orta bir yolda anlaşırsınız olmadı manuel şanzıman takın uygun olabiliyorsa..

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun abi mahkeme kararını bizimle paylaşırsan çok seviniriz en azından bizim başımıza böyle bişey geldiği zaman sizin mahkemenizin sonucunu emsal göstererek sonuca daha çabuk gideceğimize inanıyorum

caspe53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim ege opel telefon numarasını aldım.pazartesi günü arıyacağım.bu arada şikayetim.com'ada yazacağım belki biryerlere ulaşırız. hayırlısı bakalım...