Sanki camlar hep aralıkmış gibi rüzgar sesi geliyor?? Can Sıkıcı..

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahmut abi WD 40 pas sökücüymuş ya :S

bu sprey oluyor mu buna?? kafam karıştı

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wd 40 pas sokucu yağlayıcıdır. her yagın yumuşatıcı ozellıgı vardır ama sılıkon spreyı sıkmanı tavsıye ederım ben. wd 40 ı da deneyebılırsın ufak bı yerınde. elınle hıssedersın zaten esneklıgı yumuşaklıgı. hortum konusuna gelınce bu hortumun tek ozellıgı esnek oluşu. guzel esnek baska bır hortum kullanabılırsın tabı.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wd 40 pas sokucu yağlayıcıdır. her yagın yumuşatıcı ozellıgı vardır ama sılıkon spreyı sıkmanı tavsıye ederım ben. wd 40 ı da deneyebılırsın ufak bı yerınde. elınle hıssedersın zaten esneklıgı yumuşaklıgı. hortum konusuna gelınce bu hortumun tek ozellıgı esnek oluşu. guzel esnek baska bır hortum kullanabılırsın tabı.

anldm tşk ederim. o zaman iyimiş ya. biraz once koçştaşta wd40 dolu dolu vardı ama almadım. daha cevabı okumadıgım için spreyin üzerinde de hep metallerden bahsetmiş. o zaman silikon sprey bulamazsamda wd40 alıp. elastik hortumu takıyorum..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
serviste görmüştüm adamlar wd-40 ile yağlıyordu .heryere uygulanır ben sileceklerin hareketli kısımlarına kapı menteşelerine motor temizliğinde amortisörlerin ve yayların orda gıcırtı yapan heryerde kullanıyorum

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anldm abi. o zaman bende bi alayım. çok amaçlı iyi bir ürün zaten..

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var arabayı aldıgımda hıc ses yoktu sımdı 110-120 oldumu ruzgar sesı yapıyor bı sılıkon dedıgınız nasıl bısey bldıgımız cam sılıkonu gıbı bısey degıl herhalde ?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var arabayı aldıgımda hıc ses yoktu sımdı 110-120 oldumu ruzgar sesı yapıyor bı sılıkon dedıgınız nasıl bısey bldıgımız cam sılıkonu gıbı bısey degıl herhalde ?

hayir. silikon spreyi diyoruz. silikon degil :):)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolcu kapı fitilini eve çiakrttım. içine hortum doşemek için. ama sıkıntı var.

kalın bir telim var. sert baya. once deliklerden onu geçriyorum. sonra hortumu ona baglayıp çekiyorum içinden. kolayca geçiyor. ama ftilin deliklerinin oldugu yerde yırtılıyor. sanki buçakla kesiyormuş gibi. bende durdum simdi.. ne yapmalıyım sizce.. kötü patladım..

acaba hortummu kalın geldi yoksa kullandıgım tel mı kalın geldi. bilemedim ki :S

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt arkadaşlar 1 tane kapıyı biraz once bitirdim. daha fazla devam edemedim çünkü hortumda bitti :=)

bu kadar hortum bulabilmiştim. işi kaptım. ince bir çelik buldum evde uzun. onunla 1 kerede geçirdim. bulaşık deter janı ile kayganlaştirdim süper oldu. bi kaç yerden yarık oldu ama olsun pek sorun olmaz herhalde..

sunu sormak istiyorum. fitil sanirim tam eski yerine denk gelmedi kapıda. bu bir sorun teşkil eder mi?

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serum hortumların sanki biraz kalın resimde pek anlaşılmıyor,geçirme işini bulaşık deterjanı değil de pudrayla deneseydin bence daha iyi olurdu.deterjan zamanla hortumun çatlamasına neden olabilir.