Şarj aleti temazssizlik yapıyor

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar telefonumu sarj etmek için çakmak girişine şarj aletini taktığımda sarj bazen oluyor bazen de sarj aletini döndürmek gerekiyor yada araç hareket halindeyken şarj temazssizlik yapıyor bu sorunu nasıl giderebilirim

Ben bu işi kökten halletim bu üründen aldım güzelce istediğim alet için kullanıyorum :D

165.jpg

10 numara bir alet bu alet sayesinde 150 wat elektrik elde ediyorum :D diz üstü bilgisayar, 37 ekran tv vantilatör istediğim her şeyi bu alet sayesinde kullanıyorum. Hatta karasu ya tatile gidiyorum ama hava o kadar sıcak ki kaynıyor aracın içinde masa üstü vantilatör vardı taktım buna üfff püfür püfür :D

çok iyi birşeymiş bizede lazım nerden bulacağız fiyatları nedir

çok iyi birşeymiş bizede lazım nerden bulacağız fiyatları nedir

Ben 40 TL almıştım sürekli telefon filan değiştiğinde araca şarz aleti almaktan içim şişmişti :) bunu aldım sorunu kökten halletim. sanırım buna benzer ürünler 60-100 arasında olanlar fazlası ile işini görür. ;)

Nadir abi bende ne resim ne link var :D

sorun şarj aletinde değil gibime geliyor..
arabanın çakmaklık yuvasını iyice temizle. zamanla içi oksitlenme veya sigara külü ile temas sorunu oluyor.. tecrübe ile sabittir..

konu acılmısken bende telefon sarj etmek için cakmaklıga şarjı taktım fakat calısmadı.daha dogrusu ışıgı yanıp söndü sanki temassızlık var gibi..gecen cakmagı calıstırayım dedim.bastım bekliyorum baktım gelmiyor.bir kac kere deneyip bekleyip elimle cıkardım.cakmak calısmıyordu hiç ısınmamıstı..

konu acılmısken bende telefon sarj etmek için cakmaklıga şarjı taktım fakat calısmadı.daha dogrusu ışıgı yanıp söndü sanki temassızlık var gibi..gecen cakmagı calıstırayım dedim.bastım bekliyorum baktım gelmiyor.bir kac kere deneyip bekleyip elimle cıkardım.cakmak calısmıyordu hiç ısınmamıstı..

İçini temizle ;) fazla kullanıyor ise çakmak buna benzer sorunlar çıkarıyor birde anladığım senin çakmak basıyorsun ısınınca kendi bırakıyor. Benim ki elim basılı tutuyorsun anında ısının tipten.

Geri