Şarj aleti temazssizlik yapıyor

İçini temizle ;) fazla kullanıyor ise çakmak buna benzer sorunlar çıkarıyor birde anladığım senin çakmak basıyorsun ısınınca kendi bırakıyor. Benim ki elim basılı tutuyorsun anında ısının tipten.

nadir abi hiç kullandıgım bir şey degil içine toz bile girmedi..evet ısınınca kendi bırakıyor ancak ısınmadıgı için bırakmıyor takılı kalıyor zor cıkarıyorum..acaba taktıgım bu sarj aleti bozmuş olabilirmi?

Benim reno da öyle oldu içine giren malzeme yada yuva için de iki tarafında çentikli bir kısım var sıkı tutması için onların arasını biraz aç ;) çakmak yuvaya girerken biraz zorlansın o zaman çalışması gerek ;)

Benim reno da öyle oldu içine giren malzeme yada yuva için de iki tarafında çentikli bir kısım var sıkı tutması için onların arasını biraz aç ;) çakmak yuvaya girerken biraz zorlansın o zaman çalışması gerek ;)

Aynısını yaptım ama malesef yine araç hareket halindeyken şarj aleti temazssizlik yapıyor :( acaba oto elektrikcisi bu sorunu cozebilir mi?

Tamir olur olmayacak bir şey değil daha olmadı çakmak soketi değişir yeter ki tesisatta sıkıntı olmasın ;)

2 tip çakmak soketi vardır.
doğru soket olduğundan eminseniz bütün sorun çin işi olan ve standartlara çok da uymayan aksesuarlarda.

2 tip çakmak soketi vardır.
doğru soket olduğundan eminseniz bütün sorun çin işi olan ve standartlara çok da uymayan aksesuarlarda.

Aslında orjinal sarj aleti en iyisi bir oto elektrikcisi bu işi çözer sanırım

oto elektrıkcısıne gerek yok sarj aletını degıstır duzelır :) bendede aynısı oldu yan centıklerı actırdım elımle olmadı denemedıgım sey kalmadı yenı sarj aletı aldım ucuzlarından hemde hıc sıkıntısız sorunsuz kullanıyorum... al sende dene..
nadır abıdekıde ınverter dıye bısey watt ı yuksek olanları bıle var 1000 watt 1500 watt olanları arac ıcındekı 12 voltu 220 volta cevırıyor dırekt
http://www.hepsiburada.com/liste/bt...s.aspx?productId=otcsi11090&categoryId=252871
http://www.hepsiburada.com/liste/bt...s.aspx?productId=otcsi11089&categoryId=252871 bunlarda örneklerı..

serkan abi yine süper bir konuya değindiğin için seni tebrik ediyom :D:D

şaka bi yana ben çakmaklıktan sürekli kullandığım için dertleri belli,cattle kullandığımda çok yüklendiği için ve buzdolabı sürekli takılı olduğu için bu problemi çok yaşıyorum....takılan prizler dandik olduğu için ucundaki pirinçmidir nedir ilk bozulan onlar oluyordu..haliyle karşılığınıda bozuyor...ilk olarak şase yaptırmamak için sigortasını çıkarın çakmaklığın iç tarafının tam ortasındaki vidayı değiştirmek ilk çözüm...tabi iletken metal bir vida takacaksınız yada hiç uğraşmadan yeni çakmaklık alıp 20 tl ye onu takacaksınız....

Aslında en güzeli şu arabalara çakmaklık yerine bildiğin üçlü priz koyacaklar birader :D :D :D

Aslında en güzeli şu arabalara çakmaklık yerine bildiğin üçlü priz koyacaklar birader :D :D :D

Aslında güzel fikir yapılmayacak şey değil hemde mis gibi yapılır. Sadece gerekli olan sağlam bir kablo bir sigorta ve görüntü kirliliği yapmayacak bir montaj hepsi bu kadar. ;)

Geri