satılık astra h panaromik arıyorum.

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar,temiz km si fazla olmayan astra 1.3 cdtı panaromık cam tavan arıyorum.gecen yıldan buyana adam akıllı bı arac bulamadım.en az 3 -4 yıl kullanacagım.bildiğiniz,gördüğünüz,duyduğunuz temiz bi araç varsa yardımcı olursanız sevinir şimdiden tesekkür ederim..

Dediğiniz araba çok tutulan bir araba ve kazasız Olanları ilana koyan 1 günde Satıyor.ilanda olanlar ise taklalı boyalı pert arabalar,sürekli bakarak olun illa sahibinden de bulursun.

iPad'dan gönderildi .

Haklisiniz primli bi araç motor ve kasa olarak ta çok hoş.bi araç var iki yanda tarafında kapi kollari altında surtmeden dolayı boya var diyo sahibi 166 binde ne yapsam diye düşünüyorum.ufak tefek kazalarda çok görmemek lazim 9 yasinda araba

2010 model 80.000 de yetkili servis bakımlı gümüş gri renkli 0 hatalı düz vites cam tavanlı aracımız var. Ailemdeki 4 astramızdan biri. Bütçeniz nedir?

Haklisiniz primli bi araç motor ve kasa olarak ta çok hoş.bi araç var iki yanda tarafında kapi kollari altında surtmeden dolayı boya var diyo sahibi 166 binde ne yapsam diye düşünüyorum.ufak tefek kazalarda çok görmemek lazim 9 yasinda araba

Kaput tavan sağlamsa iyi ,direklere baktır yeter.benimde sağ iki kapı Boyalı direkler ve kapı içlerinde boya yok.bu da çizik ya da hafif sürtmeden olduğuna delalet.

Linkini paylaşın, yorum yapılsın. Emre beyin teklifini de değerlendirin :D

ilgi ve alakanız için tesekkur ederım emre bey.bahsınız uzere aracınız kusursuz demek oluyo fakat bütce olarak beni asar gıbı.28 bın gıbı nakıt var belkı belkı bır ıkı daha zorlayabılırım.yınede fıyat ne ıstıyosunuz merak ettım

ilgi ve alakanız için tesekkur ederım emre bey.bahsınız uzere aracınız kusursuz demek oluyo fakat bütce olarak beni asar gıbı.28 bın gıbı nakıt var belkı belkı bır ıkı daha zorlayabılırım.yınede fıyat ne ıstıyosunuz merak ettım

40 altını düşünmem, model, km ve durumu sebebi ile.

Güncel

Geri