sattığım aracın pert kaydı çıktı.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cedoo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hep opel mi kazalı araçları sıfır diye kitleyecek
murat bey bu lafımdan kesinlikle alınmayın size bir lafım yok

:D işin orası öyle ama kendimi çok kötü hissettim beni arayınca adamlar. evet evrak işimiz yok alım satımlar o zaman halledildi. inşallah alacak arkadaşın haberi olur artık...gerçi benim haberim yoktu ama aracımdan şikayetimde yoktu yani. ikinci el araç alırken kasko şirketinden motor şasi numarasına göre seceresini döktürmeden almayın.....Allah ikinci el alacak arkadaşlara yardım etsin .

hiç içinizde sıkıntı olmasın adamların koskoca servisi var orada bakamamışlar mı???

kendi eksiklikleri içiniz rahat olsun

az önce yetkili servisten aradılar ve aracı ya geri almam , yada 2 bin TL vermem gerekiyormuş. kanunen son sahibi benmişim ben sorumluymuşum. iyide son sahibi sizsiniz dedim . ne gerekiyorsa yapın dedim . avukat bulup işi bir araştırmam lazım.

sakın geri adım atmayın aracı alırken kontrol edip almaları gerekiyor nasıladamlar sıfır araç satarken kontrol edin her şey olabilir gibi tavır takınıyorlarsa aynı durum onlar içinde geçerli bir sonuç elde edebileceklerini düşünmüyorum

bundan sonra servise gittiğiniz de işte pek suratınıza bakmazlar o kadar

pert kaydı olan aracın satışı kanunen yasak değil.
siz de bu aracı o firmaya satmışsınız.değil 2000 tl 2 kuruş bile extra talep etme hakları yok.

araç 2 aydır onlarda diyorsunuz ne malum onların bu 2 ay lık müddet zarfında aracı perte çıakrtıp pertlik bir duruma getirip sonra yaptırmadıkları.. siz aracın satışını vermişseniz olay bitmiş alırken çıksaydı öyle bir şey o başka siz gene bir avukata danışın.. ama şunuda onlara söyleyin ne malum 60 gündür araba sizde sizin böyle bir iş yapmadığınız suçu benim üzerime yıkmaya çalışmadığınız..

araç 2 aydır onlarda diyorsunuz ne malum onların bu 2 ay lık müddet zarfında aracı perte çıakrtıp pertlik bir duruma getirip sonra yaptırmadıkları.. siz aracın satışını vermişseniz olay bitmiş alırken çıksaydı öyle bir şey o başka siz gene bir avukata danışın.. ama şunuda onlara söyleyin ne malum 60 gündür araba sizde sizin böyle bir iş yapmadığınız suçu benim üzerime yıkmaya çalışmadığınız..

pert tarihi daha önceleri gösteriyor galibaa cedoo dan bile daha önce diye hatıtlıyorumm

evt pert tarihi 2008 miş. ama 2008 de bu işi yapan vatandaş öyle bi ayar çekmişki pert kaydı görünmüyor aracın. benden önce alanın da haberi yok benimde olmadı sattığım yetkili servisinde olmadı. çok ince derinlemesine araştırma yapınca yetkili servisin sattığı şahıs çıkarmış olayı ortaya. iyide adama diyorum sen expertis sin sen göremedin ben normal vatandaşım ben nasıl göreyim diyorum. haklısın ama son sahibi sensin diyor. iyide son sahibi sensin arkaşım ben değilim diyorum. iyi sen beni ver mahkemeye ben benden öncekini oda ondan öncekini versin mahkemeye oh ne ala...

Geri