şehitlerimiz...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokalp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hepsinin ruhları şad olsun onların sayesinde rhuzurlu bir biçimde yaşıyoruz.Şu anda bu yazdıklarımızı görmüşlerdir ve mutlu olmuşlardır sanırım

abiciğim beni çok duygulandırdın seni kutluyorum şehitlerimizi rahmetle anıyorum bu şehitlerin sayesınde gece rahat uyuyoruz

onların mekanı zaten cennet fakat bu memleket yönetildiği sürece kemikleri eminim sızlıyodur

:cry: :cry: Hayatlarını hiçe sayıp Vatanı uğruna gözlerini kırpmadan şehit olan kardeşlerimize ne desek az onların haklarını asla ödeyemeyiz...Ateş düştüğü yeri yakıyor basında gördüğümüzü zaman ağlıyoruz üzülüyoruz ama elden dua etmekten başka birşey gelmiyor ya aileleri geride bıraktığı sevdikleri ömür boyu bu acıyla yaşıyorlar Allah hepsine büyük sabırlar versin.
Bütün Şehitlerimizin Mekanı zaten Cennet ,Ruhları Huzurla, Toprakları bol olsun..Allah bir daha bu acıları göstermesin..Eğer Türkiye hala ayakta ise ŞEHİTLERİMİZ sayesinde.....
VATAN SAĞOLSUN!!!!!
BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN RUHUNA FATİHA....

EZAN SUSMAZ,BAYRAK İNMEZ VE VATAN BÖLÜNMEZ....

bu konuyu ben açıklayım istersen;eger başörtüsü şekline baglarsan sorun olmuyor.Baglama şeklin türban denen komple baglanırsa sorun oluyor.birde uzun perdüse varsa asla giremezsin.Sakal ise 1 veya 8 mm.tam hatırlamıyorum gene giremezsin.Akşam yemeklerine KOD pantolonla asla giremezsin.Herkes askeriyenin başörtülü kadınların içeri alınmadıgını söylüyor ama benim annem rahatlıkla girip çıkıyor.Başörtüsü şekline çevirdiginde sorun yok.Birde yaş olayı var eger genç bir bayansa TÜRBAN şeklinde kapanmış ve pardüse giymişse asla giremez yaşlılara biraz tolerans oluyor.Gençler pardüse çıkaracak başlarını normal başörtüsü şekline getirirlerse sorun oolmuyor.Lütfen askeri ye ile konulara yazarken dikkatli olalım yanlış anlaşılmalar TSK'lerine karşı antipati oluşturmasın...

Aynen katılıyorum..:good: :good: :good:

Geri