Selam.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GÖKTÜRK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GÖKTÜRK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.Aranıza bugün 2017 1.4 Astra HB 100 hp enjoy paket aracımı alarak katıldım.Çok uzun zamandır istediğim araca kavuşmak çok güzel.Sizlerin değerli tecrübelerine dayanarak bir kısa sorum olacak.Küçük bir oğlum olduğu için dvd özelliği istiyorduk.Stil paketteki ekranda usb cihazından film vs. izlenmiyor denildi ve bende bu ekranı çıkarttırarak Necvox dvs 99124 model bir ekran taktırdım.Çıkan ekranı bana geri verecekler.Sizce verilen bilgi doğrumudur.Sevgi ve
saygılarımla.

@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Evet verilen bilgiler doğrudur. Cihazın üzerinde gelen orjinal cihazlarla malesef multimedya birçok işlem yapılamıyor. Necvox vb ürünlerle bu işlemleri çok kolay yapabilirsiniz. Ayrıca multimedya bölümümüzde konu açarak satın aldığınız ürün hakkında @necvoxsocial hocamdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sitemiz ile Necvox arasındaki anlaşmaya göre sitemiz üzerinden multimedya cihazlar konusunda bilgi paylaşıyorlar. Tekrardan hoşgeldiniz iyi akşamlar diliyorum.

@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Evet verilen bilgiler doğrudur. Cihazın üzerinde gelen orjinal cihazlarla malesef multimedya birçok işlem yapılamıyor. Necvox vb ürünlerle bu işlemleri çok kolay yapabilirsiniz. Ayrıca multimedya bölümümüzde konu açarak satın aldığınız ürün hakkında @necvoxsocial hocamdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Sitemiz ile Necvox arasındaki anlaşmaya göre sitemiz üzerinden multimedya cihazlar konusunda bilgi paylaşıyorlar. Tekrardan hoşgeldiniz iyi akşamlar diliyorum.
Hasip Bey Merhaba.İlginiz ve geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim.Still paket 1.4 enjoy 100 hp hb aracı necvox ekran dahil 78.000 tl.aldım.Fiyat hakkındaki görüşünüz nedir.Bu arada geri park sensörü ve bagaj havuzu hediye edildi Kusura bakmayın biraz uzun yazıyorum.Malum heyecanlıyım biraz :)

Aracınız K kasa başlangıç paketi diyebiliriz. Ancak opel birçok markaya göre donanım konusunda kendini ispatladığı için birçok markanın full paketine eşdeğer bir araca bineceksiniz buna emin olabilirsiniz. Birçok markada bulunmayan Bluetooth Telefon Bağlantısı ve müzik dinleme özelliği sizin aracınızda standart donanım olarak bulunuyor. Yine lastik basınç takip sistemi sizin aracınızda standart olarak bulunuyor. Hız sabitleyici yine aracınızda standart olarak bulunuyor. Bunun gibi birçok özellik aracınızda standart donanım. 1.4 motor 100 beygir ve 6 ileri olması bazı durumlarda avantaj olarak dönecektir ancak motor bazen yavaş hızlanma hissi verebilir. Opelin sitesinde 79900 olarak fiyatını gördüm söylediğiniz hediyeleri sayınca yaklaşık 4 bin TL civarında indirimli aldığınızı varsayabiliriz. Aracın rengi kırmızıysa tadından yenmez :) Tekrardan hayırlı olsun. Rabbim kaza bile vermesin inş.

Aracınız K kasa başlangıç paketi diyebiliriz. Ancak opel birçok markaya göre donanım konusunda kendini ispatladığı için birçok markanın full paketine eşdeğer bir araca bineceksiniz buna emin olabilirsiniz. Birçok markada bulunmayan Bluetooth Telefon Bağlantısı ve müzik dinleme özelliği sizin aracınızda standart donanım olarak bulunuyor. Yine lastik basınç takip sistemi sizin aracınızda standart olarak bulunuyor. Bunun gibi birçok özellik aracınızda standart donanım. 1.4 motor 100 beygir ve 6 ileri olması bazı durumlarda avantaj olarak dönecektir ancak motor bazen yavaş hızlanma hissi verebilir. Opelin sitesinde 79900 olarak fiyatını gördüm söylediğiniz hediyeleri sayınca yaklaşık 4 bin TL civarında indirimli aldığınızı varsayabiliriz. Aracın rengi kırmızıysa tadından yenmez :) Tekrardan hayırlı olsun. Rabbim kaza bile vermesin inş.
Hasip Bey 7 yaşında bir evlat babası olarak zaten çok hız yapmıyorum.Çok eski bir megane sahibi olarak artık iyice soğumuştum.Yakıtı dışında beni düşündüren bir durum yok :) Opeli eski aracımla zaten kıyaslamam.İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Saygılarımla.

Öncelikle hayırlı olsun. Kazasız kullanırsınız inşallah. Türkiye'de döviz kur farkı ve vergilerden dolayı maalesef arabalar pahalı. Opel her ne kadar bir çok usta tarafından kötülensede sonuçta alman markası ve belli standartları olan bir marka. Astra ise muadilleri ile karşılaştırıldığında standart donanım olarak fazlasına sahip bir araç. Günümüzde 300 binlik mercedesin bile kötülendiği yerde opel astra için söylenen şeylere fazla kafa yormamanızı öneririm. Henüz arabadan memnun değilim keşke şunu alsaydım diyen görmedim. Sınıfının en geniş aracı ayrıca. Arka koltukta çocuğunuz için bolca yer var.
Avrupada golfle birlikte en çok satan C sınıfı araç konumundalar.

Öncelikle hayırlı olsun. Kazasız kullanırsınız inşallah. Türkiye'de döviz kur farkı ve vergilerden dolayı maalesef arabalar pahalı. Opel her ne kadar bir çok usta tarafından kötülensede sonuçta alman markası ve belli standartları olan bir marka. Astra ise muadilleri ile karşılaştırıldığında standart donanım olarak fazlasına sahip bir araç. Günümüzde 300 binlik mercedesin bile kötülendiği yerde opel astra için söylenen şeylere fazla kafa yormamanızı öneririm. Henüz arabadan memnun değilim keşke şunu alsaydım diyen görmedim. Sınıfının en geniş aracı ayrıca. Arka koltukta çocuğunuz için bolca yer var.
Avrupada golfle birlikte en çok satan C sınıfı araç konumundalar.
Berkin Bey Merhaba.Değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.Opel le ilgili aklımda hiç negatif bir durum yok.Alman kalitesiyle yıllardır kullandığım Renult meganı hiç kıyaslamıyorum bile.Bu arada forumda ki arkadaşların ilgi ve samimiyetleri çok hoşuma gitti.Bu bile benim için güzel bir durum.Samimiyetiniz ve yorumunuz için tekrar teşekkürler.Sevgi ve saygılarımla.

Hoş geldiniz @GÖKTÜRK . Tam yerine geldiniz. Necvox ile ilgili bir soru ve sorununuz olursa Necvox kategorisi altındaki destek konularından yardımcı olabilirim. :)

Hoş geldiniz @GÖKTÜRK . Tam yerine geldiniz. Necvox ile ilgili bir soru ve sorununuz olursa Necvox kategorisi altındaki destek konularından yardımcı olabilirim. :)
İlginiz içün çok teşekkür ederim.Ufak bir sorum olacak.Direksiyondan radyo değiştirmek istediğimde düzgüb kanal bulamıyor.Elle arama yaptığımda bir sıkıntı yok.Birde televizyon hiç çekmiyor.Zannedersem buna yapacak birşey yok.Bunların dışında menülere bayıldık.Tekrar çok teşekkürler.

İlginiz içün çok teşekkür ederim.Ufak bir sorum olacak.Direksiyondan radyo değiştirmek istediğimde düzgüb kanal bulamıyor.Elle arama yaptığımda bir sıkıntı yok.Birde televizyon hiç çekmiyor.Zannedersem buna yapacak birşey yok.Bunların dışında menülere bayıldık.Tekrar çok teşekkürler.

Radyo üzerinde bulunan büyüteç ikonuna basılı tuttuğunuz zaman otomatik arama fonksiyonuna geçer ve listeye 100'e kadar kanal kaydeder. Bu frekansları direksiyon kumandası üzerinden gezersiniz. Daha önce büyüteç ikonundan kayıt yapmadıysanız bu şekilde deneyebilirsiniz. Ülkemiz de dijital yayına geçilmediği için halen analog sistem kullanmaktayız. Her durduğunuz bölge de arama yaptırmanız gerekli. Bölgeye göre farklılık gösterir. Dijital yanına geçtiğimiz zaman en fazla küçük bir aparatla sorun ortadan kalkacaktır. Rica ederiz teşekkürler ..

Geri