selamlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan koczeynel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: selamlar...

welllcommee

Aracınız hayırlı olsun.
Bence de sciroccodan sonra pek tat vermeyecektir 115 lik ama kalite olarak aşağı kalmayacağına emin olabilirsiniz.

hoş geldiniz sciroccodan sonra bu araç... ne bilim umarım memnun kalırsınız.

Benim icin onemi olan kalitesi zaten scirocco alacam tekrar

az önce teslim aldım aracı. kalite olarak scirocco dan biraz daha aşağıda, performans olarak çok çok aşağıda. arka koltuklar pek rahat değil onu gördüm fakat ön koltuklar gayet iyi.

hem yol tutuşu hemde duruşu gayet iyi. benim gibi kendini frenlemeye çalışan biri için ideal :) yakıtla ilgili pek bişey anlamadım henüz akşama fulleyip gösterge ne gösteriyor bi bakacam

ne yalan söyliyim bugün epey bi kullandım. sanırım bunu satıp 180ps olandan alacam ve scirocco işini uzun bi süre erteleyecem.

araç gayet tatmin etti beni (kaçması, ve dandik görünümlü cyclone hariç) kalitesi on numara. aşırı sessiz, yol tutuşu güven verici (en az scirocco kadar iyi)

tabi scirocco ile kıyas etmek ne denli doğru bilmem ama astra beni tatmin etti

scirocco'yu astra ile değil astra gtc ile karşılaştırmanız gerekir çünkü coupe versiyonu
ve 180 hp lik bir araç olması lazım 115 hp değil
cyclone'u da çokca tartıştık forumda orjinallik istiyorsanız orjinal navi
ama işlevsellik yönünden cyclone tabi ki de

koczeynel link' Alıntı:
az önce teslim aldım aracı. kalite olarak scirocco dan biraz daha aşağıda, performans olarak çok çok aşağıda. arka koltuklar pek rahat değil onu gördüm fakat ön koltuklar gayet iyi.

hem yol tutuşu hemde duruşu gayet iyi. benim gibi kendini frenlemeye çalışan biri için ideal :) yakıtla ilgili pek bişey anlamadım henüz akşama fulleyip gösterge ne gösteriyor bi bakacam

Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın.

istanbul buluşmasına bekliyoruz diğer modelleri ve renkleride görme imkanınızda olur.
Güzel bir gün geçireceğinize garanti ederim

Firsat olursa tabiki tanismak isterim kismetse

Scirocco için Golf ün sürüş ayarları sportifleştirilmiş daha yakışıklı hali diyebiliriz benim tek sevmediğim yanı Golf 5 e fazla benzeyen iç mekanı, benzer durum Passat CC de de olmasaydı satın almış olabilirdim zira dış tasarımı mükemmel..

Eğer Astra nın sürüşü hoşunuza gittiyse Astra GTC yi Scirocco dan daha çok sevebilirsiniz, şu ana kadar detaylı bir testi yapılmadı ancak ilk sürüş izlenimleri Scirocco dan keyifli olduğu yönünde.

Geri