Servis fiyatı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ada01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın 30000 bakımı için servise gideceğim, yakın zamanda giden var mı? en son kaça yaptır mıştınız?

Yağa bakılır. Hava mazor ve polen filtreleri değişir. Ekstradan bir şey çıkmazsa bildiğim kadarıyla bunlar değişir. Fiyat konusunda hiç bir bilgim yok.

15.000 ile aynı oluyor fazladan fren hidroliği değiştiriliyor fakat benim aracımda gerek duymamıştı erpaş... aracım sizinkiyle aynıydı haziranda 500-550 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam ama sizde değiştirebilirler buda fiyata yansır

birde gerek görülürse fren balatası var o listeye dahil değildir servis değişip değişmeyeceğine karar veriyor bende onada gerek duymamışlardı dizel astradaki motor fren gücünden frene basmıyordum ki..

Son düzenleme:
bilmem ki.

Arkadaşlar yarın 30000 bakımı için servise gideceğim, yakın zamanda giden var mı? en son kaça yaptır mıştınız?

Önce cebe bakılır.Çıkabilecek extra birşey karşılanabilir mi diye.Sonra hava ,yağ filtre,trigel kayış,lastikler,akü şarj durumu.Kitapçıkta var galiba bunlar.

Fiyat soran kişiye değişen parçaları anlatmak ne kadarda güzeldir...

Şahsen, Türkiye'de yaşamadığım için fiyat konusunda bilgim yok...

arkadaşlar derin bilginiz ile değişen parçalar hakkında verdiğiniz bilgilere teşekkür etmekle birlikte, sadece pazarlıkta elimi güçlendirmek için fiyat araştırması yapmak istediğimi antamamamışım her ne kadar soru gayet AÇIK olsa da... neyse ben bakımımı yaptırdım üç aşağı üç yukarı...

Arkadaşlar yetkili servislere girdiğinizde müşteri kabul masasının yakınında herkes tarafından görülebilecek bir yerde hangi modelin hangi bakımının ne kadara yapıldığının kocaman kocaman listeleri olur. Girer bakarsınız, fiyat alır, ne yapılıyor diye sorarsınız. Diyelim ki işleriniz yoğun, gidemediniz, alırsınız elinize telefonu sorarsınız. Yetkili servis bakımıyla ilgili en net, en güncel bilgiyi bu şekilde elde edersiniz.

350 TL + karbon temizleme = 410 TL

Geri