Serviste Orjinal Alarm Takılırsa OPEL yol yardımı iptal edermiş...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Filmk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bize öyle birşey demediler, sadece "bu araçları çalmak çok zordur, o nedenle biz araçlara alarm takmıyoruz" dediler. (Araç Megane idi)

Ben de aynı görüşteyim de; Bacanağımın eski aracına (renault yeni sembol) hırsız girmeye çalıştı, adamın niyeti içerideki eşyaları çalmaktı, yaptığı ise arka kapıda ortalama 10 cm çapında bir delik açmış ama farkedilince kaçmış; sırf bu yüzden taktırmak istiyor alarmı, çalınmasından çok böyle bir şeyle karşılaşmamak için...Bende diyorum ama bir kere başından geçen olay onu çok tedirgn etmiş...

İşin garibi ise araç alınmadan garantili deniyor, şimdi aksi söyleniyor...Bende vazgeç diyorum taktırma diyorum ama; bakalım ne yapar...

Bizim Megane'nı çalamadılar ama arka kelebek camını kırmak suretiyle soydular (kabahat abimde, aracın içinde ne var diye hiç umursamazdı).

Serviste Opel'in orijinal alarmı sonradan bağlanmıyor. Servis anlaşmalı markaların alarmları serviste takılırsa garantiniz devam ediyor.

filmk nın bacanağı yazıyor.

Bir haftalık opel kullanıcısıyım.

Opel ailesine katılmama vesile olan bacanağıma teşekkür ediyorum.

Arabaya bindiğimi anladım.

Alarm konusundaki sıkıntıyı zaten hepiniz biliyorsunuz.

Aydın Surtaş dan arabayı satmadan önce orjinal alarm takıyoruz, garantinizi bozmaz deniyordu.

Aldıktan sonra bırakın opel asistansı opel surtaşın bile garantisi ölür demeye başladılar.

Bir de üstüne dalga geçer gibi "aracınızı kapalı bir yere koyamazmısınız" diyorlar.
"Salona çıkarmak istiyorum ama sığmıyor." dedim. Bakalım ne olacak.

Haftaya bacanağımla arabasını Surtaş opelden teslim almaya gideceğiz. Şenlik ozaman kopacak asıl.

Ne yapmalıyım bilemiyorum.

Hepinize herkese saygılar.

Bir haftalık opel kullanıcısıyım.

Opel ailesine katılmama vesile olan bacanağıma teşekkür ediyorum.

Arabaya bindiğimi anladım.

Alarm konusundaki sıkıntıyı zaten hepiniz biliyorsunuz.

Aydın Surtaş dan arabayı satmadan önce orjinal alarm takıyoruz, garantinizi bozmaz deniyordu.

Aldıktan sonra bırakın opel asistansı opel surtaşın bile garantisi ölür demeye başladılar.

Bir de üstüne dalga geçer gibi "aracınızı kapalı bir yere koyamazmısınız" diyorlar.
"Salona çıkarmak istiyorum ama sığmıyor." dedim. Bakalım ne olacak.

Haftaya bacanağımla arabasını Surtaş opelden teslim almaya gideceğiz. Şenlik ozaman kopacak asıl.

Ne yapmalıyım bilemiyorum.

Hepinize herkese saygılar.

Ben yeni aracımı aldığımı daha siteye yazmamıştım bacanak...Benden önce davranmışsın...;)

Bir aracı satana kadar herşeye evet demeleri, sonra problem çıkarmaları yok mu deli ediyor insanı; Türk satış felsefesi haline geldi malesef bu tavırlar...

Yapılması gereken en iyi şey şuan için, garanti bitene kadar taktırmamak gibi görünüyor, zaten daha önce de belirttiği gibi problem çıkartıyormuş araçta alarm...(Benzer görüşler burada da var)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=31038

Son düzenleme:
İlginç ben hiç anlam veremedim anlamadım gitti.

Geri