Ses sistemi fikirleriniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan matias
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
M

matias

Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aracıma küçük bir ses sistemi yapmayı sadece amacım biraz daha bassları hissetmek ve tok ses almak şu anda 8 tane hoparlörüm var 4 arkada 2 kapılarda 2 tane ön konsolda bunu bi wooferla süslemek istiyorum..

bu tip bi woofer istiyorum bunun için amfi gerekirmi kabin istemiyorum bagaj lazım oluyor genelde ve Eskişehir'de polis sık olduğu için açmak sıkıntı oluyor

ve bu tip bi wooferın ses kalitesi nasıl olur yeterlimi..

Selçuk abi bundan değil yani 1000lik değil ses sistemlerinden anlamıyorum pek bu hoparlör büyüklüğünde olanlar..

Kapı hoparlörleri orjinal ise iyi bir teybiniz varsa teyp çıkışlarını kapılara verin bu gösterdiğiniz sub kutusu ile mevcut onuda bagaja atarsınız arkadaki 4 tane dediğiniz oval ise bir tane jameson 505 alıp iki kanalını ovallere diğer iki kanalınıda köprüleyip suba aktarma yapıp ucuz yollu hemen hemen sizi tatmin edecek bi ses alabilirsiniz.Bende böle bi sistem düşünüyorum şimdi pioneer 5250 sd teyp aldım kapılara komp atıp bagaja bi sub jameson anfi ile onları desteklemeyi planlıyorum.

Kapı hoparlörleri orjinal ise iyi bir teybiniz varsa teyp çıkışlarını kapılara verin bu gösterdiğiniz sub kutusu ile mevcut onuda bagaja atarsınız arkadaki 4 tane dediğiniz oval ise bir tane jameson 505 alıp iki kanalını ovallere diğer iki kanalınıda köprüleyip suba aktarma yapıp ucuz yollu hemen hemen sizi tatmin edecek bi ses alabilirsiniz.Bende böle bi sistem düşünüyorum şimdi pioneer 5250 sd teyp aldım kapılara komp atıp bagaja bi sub jameson anfi ile onları desteklemeyi planlıyorum.

4 tane dediğim oval abi bilgiler için teşekkürler.

Amfi ve kabin bassta alırım çok sorun değil ama dediğim gibi burda pek sesi sona dayamam zor ama öyle diyorsanız amfiyle kutu bass alıyım

önerceğiniz marka varmı mesela teybim jameson ve jamesonun amfilerinin iyi olduğunu duydum ama bass konusunda marka fikrim yok..

ben punch kullanıyorum gayette memnunum. piyasada pek bulunmaz, ama kalitesini anlayan bilir ;) amfimde sierra.

bulursam ondan alıyım ama kafamda yatan pionerr veya jbl pionerden şüphem yokta jbl nasıldır bilmiyorum..

işin aslı şu en uyguna alacağın bass jbl. çok var piyasada ve fiyatları fazlasıyla uygun.

Geri