ses sistemi komponentler

easterner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimizde 2 araba var ve onlara ses sistemi yaptıracağız.birisi vectra b diğeri de corsa c.allpine basslarımız var ancak komponent konusunda kararsız kaldık.pioneer almayı düşünüyoruz fakat bugün sanayi de kime sorduysak pioneer almayın dedi bunun sebebi nedir sizin bana önereceğiniz markalar var mıdır? (200-350 TL aralığında) eğer pioneer önerirseniz direkt gidip alacağız :)

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=10114&k_id=459&kn=PIONEER

ıkı senedır kullanıyorum cok memmunum ve tavsıye ederım doyurucu bır ses mevcut

neden alma dedıler bılmıyorum

grnt2910tz1.jpg

Son düzenleme:
teşekkürler gentleman...avrupada da pioneer çok tercih ediliyor diye biliyorum, ama izmir de sanayide hep aynı şeyi duyunca bir kararsızlık oluştu...hayırlısıyla haftaya yaptırcağım sistemi inşallah...

kicker rs serisi ama fiyat biraz tuzlu...durumu düzeltirsem ilk fırsatta alıcam

pioneer 6992s 460 wat al tavsiye ederım ama hakıkısını all ben cok memunum sanki sub var hıssı verıyo :)

yani pioneer ı tamamiyle kötülemiyorsunuz değil mi? uygun fiyata buldum pioneer o yüzden almayı düşünüyorum

pioneer kalitelidir ama mid'lerde tercihim sound magus olurdu.hem uygun ffiyatlı hem de çok güzel aralıklarda ses verebilme kapasitesi var....

pioneer tizleri yandığı için önermiyorlar bende çok araştırdım pioneer alacaktım ama vazgeçtim infinity marka alacam 230tl

Geri