ses sistemi komponentler

ne zaman yaptınız yusuf bu işi benim haberim yok..resim flnda vermedi hasan

Abi bulıuşmada anlattık ya aşk olsun bulluşmadan 10 gün önceydi amfi almadık orjinal ana ünite duruyor sadece kolonlar değişti kapılardaki

valla şimdi hatırladım pardon ses ne ölçüde değişti tam konuşamadık bide küçük bas istiyordıun 20 cm falan yokmu demiştin nooldu

valla şimdi hatırladım pardon ses ne ölçüde değişti tam konuşamadık bide küçük bas istiyordıun 20 cm falan yokmu demiştin nooldu

Valla abi ses bence harika oldu bir kere orjin kolonlarda rezalet hele arkadaki 13lük kolanlar varya berbat
Tesisatcı abi balans ayarından ön kolonları tamamen kapattı arkadan gelen sesi duysan çıldırırdın rezalet tiz namına bişey yok sanki sarkıcının ağzını kapıyorlar o kadar boğuk bir sesi vardı

hemen önlere MTX 16lık kolon arkalara da İstedim ama yoktu Hertz deyoktu Bende 13lük pıonner taktırdım üstünde tizleri olan işlem bittikten sonra kalita %100 arttı yani zaten çok basslı dinlemeyi sevmiyorum bagajda lazım bana malüm 2 tane çocuk var o yüzden amfi yada subwoofer almadık

Benim aracım 2000 model astra ana ünitem ise sony cdx gt212 cdplayer 4x45, ben ön kapılara 16cm, arka kapılara 13cmlik coaxcial ne takabilirim bana marka ve özellik olarak yardımcı olurmusunuz.
Ben ileride anfi ve bass takarım diye önlere komp düşünmüştüm ne dersiniz.
16 ve 13 cm olarak mtx olur sony olur alpine olur coax takacaksan.
daha sonra amfi alır beslerim diyorsan tabi ki coax hoparlöre para vereceğine comp al.

comp alsan oktayın dedği gibi ileride amfi ilede beslerdin ...peki pıoneer ve mtx ayrı ayrı kaça mal oldu sakıncası yoksa..bide model ve resim verebilirimisin

comp alsan oktayın dedği gibi ileride amfi ilede beslerdin ...peki pıoneer ve mtx ayrı ayrı kaça mal oldu sakıncası yoksa..bide model ve resim verebilirimisin

Oktay abinin dediğini düşündükte amfi almayı düşünmediğim için usta pek önermedi

Oktay abinin dediğini düşündükte amfi almayı düşünmediğim için usta pek önermedi
amfi kullanmak istemeyenler için kaliteli 3 yollu coax hoparlör gayet güzel sonuçlar veriyor.yani orjinal hoparlörler genellikle çok kalitesiz olduğu için aradaki fark yeterli oluyor.

arkadaslar coax larla kompenentler arasindaki fark ne acaba bende bir seyler yapmak istiyorum ama ana ünite kalacak önlerde orijinal komp var gibi geliyor bana asada bas yukarda tizler bu durumda ne takmaliyim..arka taraf ise kesinlikle rezalet hi birde elimde orijinal japon iki adet 17,5 lik pioneer var arka icin olurmu acaba..

Geri