Sevgililer günü...

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sevgililer günü yaklaşıyor, şimdi sorun sevgililere, eşlere, nişanlılara orijinal, kalplerini kazanacak, beğenecekleri bir hediye bulmak. Sanırım çoğumuzun işine yarayacak bir konu olacaktır. Beyin fırtınası yapalım :)

'Buna benzer konular var' diyecek arkadaşlar için; güncel hediyeler olması açısından yeni konu açtım. Modası geçmiş hediyeler faydalı olmaz kanaatindeyim.

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle ucuz yollu ve bazı hatunların bayılacağı bir fikir verebilirim... :D Nutella seven bir kız arkadaşınız varsa fabrikasını arayıp 1 koli nutella siparişi verebilirsiniz..(Tabi süslemeyi ihmal etmeyin)(Hatta rica edin süslesinler) :D Benim aklıma gelmişti...Bizim bir arkadaşa yaptık bunu...Olumlu bir tepki almış... ;)

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle ucuz yollu ve bazı hatunların bayılacağı bir fikir verebilirim... :D Nutella seven bir kız arkadaşınız varsa fabrikasını arayıp 1 koli nutella siparişi verebilirsiniz..(Tabi süslemeyi ihmal etmeyin)(Hatta rica edin süslesinler) :D Benim aklıma gelmişti...Bizim bir arkadaşa yaptık bunu...Olumlu bir tepki almış... ;)

abi beni boşar sen bana kilomu aldırmaya çalışıyosun diye :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafta içine gelmese şehir dışı güzel bir kaçamak iyi olurdu. ama malesef...

ben bu tarz özel günler için genelde başbaşa geçirilen saatleri tercih ediyorum. yani kalabık bir yerde yenilen yemek yerine evde erkeğin hazırladığı yemeklerle ve masada yemek yemek ardından güzel bir film sinemaya gitmek yerine.

biliyoruz ki gün herkes için. düşünsenize herkes sizinle aynı mantıkla dışarıda bir yerde sevgilisiyle yemek yiyor, sinemaya gidiyor. bence daha özel olmalı böyle günler.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalp şeklinde orta boy kadife kutu içerisine canlı gül yaprakları doldurup zarif bir takı alınabilir sonra o takıyı güzelce gül yapraklarının üzerine koyup paketleterek güzel bir çift söz eşliğinde hediye sunulabilir..ben yapmıştım bunu etkili oluyo :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arabasına boya koruması mı yaptırsam? (arabası mevsim nedeniyle epeydir yıkanmıyor da :))

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ben 10 gunlugune Taylanda, Baunty adasina tatile goturme sozu verdim. Biraz tuzlu ama omur boyu unutulmayacak bir yer. Maddi acidan altindan kalkarim diyenlere tavsiye ederim
435917_w640_h640_taj.jpg

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalp şeklinde orta boy kadife kutu içerisine canlı gül yaprakları doldurup zarif bir takı alınabilir sonra o takıyı güzelce gül yapraklarının üzerine koyup paketleterek güzel bir çift söz eşliğinde hediye sunulabilir..ben yapmıştım bunu etkili oluyo :D
bu güzel olur işte cafcaflı 2 de söz söyledimi tamam bu iş :D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş işlerle uğraşmayın... :D
Burası opel forumu :D concon forumu değil :D

İnsanın sevdiğine birgün şirinlik yapması bana çok yapmacık geliyor...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
. Kilolu bir bayana yapmayın her kavanoz itinaya kafanızda kırılır

. Takı tek taşlı olursa süse uğraşdıysa gerek yok

Ben 10 gunlugune Taylanda, Baunty adasina tatile goturme sozu verdim. Biraz tuzlu ama omur boyu unutulmayacak bir yer. Maddi acidan altindan kalkarim diyenlere tavsiye ederim
435917_w640_h640_taj.jpg
Kaan hayırlı isler :)

Boş işlerle uğraşmayın... :D
Burası opel forumu :D concon forumu değil :D

İnsanın sevdiğine birgün şirinlik yapması bana çok yapmacık geliyor...
kerem sevgililer gunünü yalnız geçireceksin anlaşıldı