''SFI'' Sahipleri..

200.000 var, 200.000 var;)

durumuna, nasıl kullanıldıgına, kullanılanyakıtı baglı bunlar;)

rektefiye zaten çok maliyetli olmaz sfi nin orjinal parçaları çok pahalı değil ama her şekilde değiştirmen gereken parçalar belli
yağ pompası benzin pompası gibi
standart hiç oynanmamış sağlıklı gsi lar 210 kompresyon verir(eksoz kapalı hiç bir işlem görmemiş)
eksozlusu 180 civarı veriyor
eksoz+polish+manifolt vs.vs olan en az 165-170 vermeli güzel kondisyonda olması için

dün gece itibariyle 233K dedik 5115'le.. :J
nice 233k 5115le Onur abi:) hazırlıklar varmı peki DRAGa ;) nede olsa baya bi zaman var:D ama Onura abi senin cisiayın keyfi yerindeydi pardon:) inşallah daha yakından görcez 5115i:) hatta yol uzak olmasa kasırgayla gelirdimya malum benzin fiyatları:( :cry:

mtor yağı 5 itre arkadaşlar yanlışı düzeltelim 4 litre yazılmış verilerde

Soner C20XE den söz ediyorsan eğer,benim yazmış olduğum Opel in 10/1995 baskılı resmi kitapçığından sayfa 165

valla ben kendi arabanın yağını değiştim 5 litre koydum yağ cubuğu max seviyede...yanlışlık olamasın biz 5 litre koyuyoruz 4 litre min seviyede kalıyo..x20xev ede 4 lt yazmış oda 5 litre alıyo onların karteri aliminyum daha büyük 5 litre alıyo yani

Ben buna bir yorum getiremem.
Netice de benim vermiş olduğum bilgi,üstede görüldüğü üzere üretici firma resmi bilgisidir.Filtre değişimi ile birlikte 4,0 Litre verilmiştir.
Dolayısı ile benden kaynaklanan bir yanlış yoktur.
Atık bundan sonraki yorum profesyonel lere kalmıştır.
Kolay gelsin.

Geri