''SFI'' Sahipleri..

evet 0-100 km si 7 saniye ...gören bir dugmeye mi bastın diye soruyor 1.vites 60 2.vites 120 3.vites 170.....astra gsi dan hizlı corsa gsi dan da hızlı burda denemistik daha önce izmirde olsaydınız denerdik....ama 3.viteste devirlenmesi halen kötü hızlanması gec oluyor.....kapak yapmadan önce bir sorunu yoktu diye dusunuyorum altı başka ustu baska oldu yani kuvvetlendi üst taraf diye olabilr mi baska bir yerini ellemedik..

sfi ii makina ama erman işte 7000 deil gerisde boş deil bunlardaki kapak evolarla aynı kapak bunların dayanma devri 9000 evolar 12000 bin ceviriyor ondan dolayı dedim en iyisi orjinal kullanmak ben chipe karşıyım cok bişey katmıyor inancıdayım saygılar ... !!!!

sfi ii makina ama erman işte 7000 deil gerisde boş deil bunlardaki kapak evolarla aynı kapak bunların dayanma devri 9000 evolar 12000 bin ceviriyor ondan dolayı dedim en iyisi orjinal kullanmak ben chipe karşıyım cok bişey katmıyor inancıdayım saygılar ... !!!!

senı soyle bır uludag havası alda gel dıyım o zaman :D

yok turgayım egzantrıkler 7000 dolduruyor gerisi boşa dönüyor o manada yazdım chip güzel yazılımsa katıyor çok denedık buralarda gsi larla artı en önemlisi yakıt tasarrufuda sağlıyorsun doğru devir bandında gidersen

Geri