sıfır arac aldım :) astra classic 2012

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır 2. el arac bakıyoduk burdada devamlı paylasımım vardı yok o arac kazalı yok bu boyalı bugun bı araca daha baktık astra oda boyalı cıkınca babam bı dellendı gırdık opele 2012 astra aldık classic hayırlısı ıle grı rengı vardı carsambaya ıslemlerıbıtıcek nasıpse aracın aracımıda gordum opelın garajında duruyor :)

hayırlı olsun bende bakıyorum bu araca kısmetse şubat başında alacak gibiyim hangi paketini kaç liraya aldınız?

zaten tek paketı var aracın 42500 e aldık kampanya var 51000 tl den 43200 e dusmus bayı tanıdık bı ındırımde orda yaptırdım aracta far sensoru yagmur sensoru park sensoru mevcut hız sabıtleyıcı var kararan dızık var celık jant sıs mevcut dıjıtal klıma var dızel 6 ılerı dıreksıyondan kumanda xenon far takıcaklar kaucuk paspasları eklencek metalık grı guzel bı arac:) ıns. sızede nasıp olur...

hayırlı olsun kazasız gunlerde kullanın :)

hayırlısı olsun :D sende astracı oldun he hadı bakalım tadını cıkar kazasız belasız sorunsuz surusler ;)

Hayırlısı olsun güle güle kullan :) Bizimde 1 ay olmuyor aynen ikinci el az kullanılmıs dizel bakarken fiyat avantajından dolayı 2012 classıc hb aldık. Bizde 42500 e aldık dizel easytronic yalnız xenon far yok bizde.

hayırlı uğurlu olsun Allah ağız tadıyla kazasız belasız binmek nasip etsin :good:

hayırlı olsun xenon mercekli mi takıcaklar

Geri