sıfır arac aldım :) astra classic 2012

hayırlı olsuuun. araç sedanmı?
arac hb aynı senınn aractan..

bugun gıttım servıse alarmnı takrıtrım cıkmadan takılsın bıde cam flımı yapıcaklar bı daha hıc bı yerı ellenmesın aracın cıkmadan yapılsın sonucta...

arac hb aynı senınn aractan..

bugun gıttım servıse alarmnı takrıtrım cıkmadan takılsın bıde cam flımı yapıcaklar bı daha hıc bı yerı ellenmesın aracın cıkmadan yapılsın sonucta...
43200 e düşmüş dedin o yüzden sordum, aracın kampanyalı fiyatı 43.026 gözüküyo zaten.
42000 e alamazmıydın diye içimden geçirdim :D

Kardeş hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız cezasız inş.

arac geldı :) alarm gercekten orjınal alarm dandık cenmax felan degıl arac maşallah guzel corsadan sonra arabaya bındıgını anlıyor ınsan daha dogrusu corsa vandan sonra:) gıdısı durusu cok hosuma gıttı ALLAH herkeze nasıp etsın ınsallah :)

kontrol

uzun zamandır 2. el arac bakıyoduk burdada devamlı paylasımım vardı yok o arac kazalı yok bu boyalı bugun bı araca daha baktık astra oda boyalı cıkınca babam bı dellendı gırdık opele 2012 astra aldık classic hayırlısı ıle grı rengı vardı carsambaya ıslemlerıbıtıcek nasıpse aracın aracımıda gordum opelın garajında duruyor :)

hangi ilden yazdığınıza dikkat etmedim ama tavsiyem
mutlaka boya kontrolünü yaptırın

belki şikayetleriniz başlığı altında yazılanları takip etmemişsiniz diye bir kez de ben uyarayım

sıfır olarak satılan araçlar boyalı çıkabiliyor
(SON YAZIYI SİZİN YAZDIĞINIZIN FARKINA VARMADIM9

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

kesinlikle gülerler filan diye düşünmeyin
benim başıma geldi
1.5 yıldır dava devam ediyor
şikayetleriniz-kaportası boyalı aracı sıfır diye sattılar başlığını takip edebilirsiniz

Son düzenleme:
bılyorum usta benımde aklıma geldı yaprıtcam zaten şansıma bugun ızmıre senler sonra kar yagdı :) arac kapının onunde yatıyor goturup baktırcam saolasın...

Geri