sıfır araç için aldıktan sonra yapılması gerekenler

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba..yeni aracımı haftaiçinde alacağım, astra classisc 1.3..yeni araç için opel de 1200 tl lik bir paket var..boya koruma,güvenlikli cam filmi,döşeme koruma, ısıtmalı cam filmi, motor koruma gibi bir paket.. pazarlıkla 800 e indiler ama gerekli mi bilemedim..
ne dersiniz?

timuti79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam,

Kesinlikle faydasi var ama sadece fiyat biraz sisik olmus. Sonax'a falan sorun derim, bonus karta epey bi indirimleri oluyor.

saygilar...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Mayıs 14'de aldım.Benzinli 1.6 öncelikle söyleyeyim almadan önce de okumuştum performans yönünden fırlayıp uçan bir araç değil ama yine de tatmin etti diyebilirim.

Ben aracı alırken boya koruması yaptırmak istemiştim.Servis Müdür yardımcısı arkadaşımdır.Tavsiye etmem dedi git en az 6 ay kullan boyası hava alsın mumlar erisin dedi.Şimdi yapacağımız işlemler güzel görüntü sağlayabilir ama ilerleyen dönemlerde sana sıkıntı çıkartabilir dedi ben de yaptırmadım.Yaza doğru yaptırırım inşallah.

Size tavsiyem boya koruması hariç diğer ekstraları değerlendirin.Yine de tercih sizin.Sıfır boyaya işlem yapmak bana mantıklı gelmemişti...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz kardeşim sıfır aracında bakımı mı olur ya o kadarda titiz (pinpirikli) olmayın binin aracınıza keyfinize bakın bırakın hele arac biraz nefes alsın biraz araclığını yaşasın
cokta şımartma :) sonra ben ben bu yokuşu cıkmam pastasız dolaşmam şunu yapmam bunu yapmam demesin (işin şaka kısmı :) :) :) ) kardeş hayırlı uğurlu olsun boşuna paranı harcama al kullan hele 6 ayını tamamlasın sonra düşünürsün ve ayrıca serviste değil özelde yaptır %100 daha kaliteli bir işçilik bulacaksın özelde

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.. boyanın hava alması olayını bende duymustum sanırım boya koruma için biraz bekleyeceğim..diğerlerini de şimdilik yaptırmaktan vazgectim..ilerleyen dönemde değerlendireceğim:)