Sigortam.net'ten kasko yaptırılır mı?

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Sigortam.net'ten kasko yaptırılır mı? Yaptıranların değerlendirmesini alabilir miyim?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 yıldır oradan yaptırıyorum memnunum da hem her seferinde çoğu firmanın teklifini görüyorum kendi teklifimi oluştururken teyp gibi ek aksesuarları kendim dolduruyorum arada %10 indirimli ttnet kampanyası gibi kampanyalarda oluyor arkadaşıma önerdiğimde onun yaptırdığı ilk poliçe üzerinden de ben indirim kazanıyorum gerçi ben arkadaşıma önererek değil evdeki 2. araba için yaparak indirim kazanmıştım..

Onun dışında çokta ilgililer geçen sefer sorduğum sorular nedeniyle 1 haftada 7-8 kere telefonla konuşmuştuk çokta kibarlar kısaca ben tavsiye ederim

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok uygun fiyat verdiler sanırım ordan yaptıracağım axa sigortadan

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şu anda iki aracımızın da sigrtası sigortam.net üzerinden groupama

todesengel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen yıl yaptırdım başak gurupma en uyun teklifi yapmış oradan yaptırdım kaza yaptığımda benimle çok ilgilendiler poliçenin arkasında duran bir şirken çekici ikame araç konusunda çok yardımcı oldular kaportacımı her gün arayarak durum takibi ve beni bilgilendirme konusunda çok memnunum tavsiye ederim

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sigortacıyım. :) tanıdığın bir acenteyi öneririm. 5 yıldır bu sektördeyim insanların başına öyle talihsizlikler geliyor ki tarif edemem birebir görüşebileceğiniz müşteri odaklı çalışan bir acenteden sigorta almanı öneririm.

şirketin aracınla yaşadığın muhitteki servislerle anlaşmalı olması. asistans hizmetlerinin 7/24 çalışmasını göz önünde bulundur. saygılar.