Silecek seçimi yardım?

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım astra f.geçen sezon arabama 45cm bosch silecek aldım.sol taraf silerken ses yapıyor ve silerken ikiside ince çizgiler bırakııyor.yani memnun degilim.denizli soğuk memleketde değil.soğuktan lastikler sertleşmiş desem. banana muz sileceklerden alsam ses yapmadan ve iyi silermi acaba aydınlatırsanız sevinirim.HARUN KAŞIKÇI

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banana silecekleri kesinlikle tavsiye ederim tabiki iyi bir mal olmak şartıyla.çok güzel siliyor camda leke bırakmıyor.yaklaşık olarak 1 yıldan beri kullanıyorum.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben tiger marka muz silecek aldım... orjinal tipleri 30 ytl bananalar 20 ytl idi...
silerken hafif iz bırakıyo ama kısa sürede iz yokoluyo... geceleri o iz adamın canını biraz sıkıyo ama yapacak bişey yok..
ayrıca cam kirli olunca istediği kadar banana olsun bol su fışkırtmayınca hikaye..
belki daha kaliteli markaları vardır bilemem
tiger de orta kalitede diebilirim aslında idare eder yani.. ses yapmıyo en azından önceki sileceklerim orjinalleri yani biraz eskidiğinden (gerçi 2 sene) ses yapıodu bazen.. bananalarda ses yok

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama bir daha bosh para vermem.valeo silecekten farkı yok.kullanmasan bende bosch derdim.başka marka tavsiye edermisiniz banana silecek.HARUN KAŞIKÇI

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bosch aero twin var bende bence güzel siliyor...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bana alacaksan bosch aero twin al diğer markaların hepsi aynısını yapıyo gerçi ankara metroda 40 cm bosh 7 tl idi 3-4 ayda bir değiştirilebilir bananalarda aynı ağustosta almıştım bu kışı çıkarmadı iz bırakıyodu boschtan şaşma

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ben geçen haftalarda opel orjinal silecek aldım 40 lira banana tipinde astra g için aldım mükkemel silme sağlıyor orjinal opel astra için çıkartmışlar

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende banana kullanıyorum ve güzel siliyor memnunum yani anlıyacağın :)

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bananaların fiyatları nedir acaba.şuankiler bosch klasik olanlardan ama sol taraf ses yapıyor silerken.buda beni sinir ediyor.HARUN KAŞIKÇI

Son düzenleme:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsiburadadan bir buçuk sene evvel banana tip almıştım, hala gayet güzel siliyor.. Bosh marka orjinalleri tavsiye etmem. Banana daha güzel.