sileceklerden gelen sesler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan copcu06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ses kalite bozulmasının işaretidir, valeo tercih edin, memnun kalacaksınız :)

en son servis degistirmisti ikisene olacak martta ne taktilar bilmiyorum ama sormadan degistirdiler vede bayagi pagliydi bu arada bendeki araba her ikisenede servise giriyo 03-2005 1.7 cdti 2005 ortasindan sonra sende bir servisi var

Hamuru eskiyince gevreyipte ses yapıyor diye bililyorum

silecekleri yeni de alsanız kısa süre sonra gacırdama oluyor bunun için yapmamız gereken su itici kullanmak böylece yüzey kayganlaşıyor ve silecekte tam performans çaışıyor

ben daha 3 ay önce değiştirdim benimkilerdende geliyor. bosh markaydı galiba aldıklarım :(

ben sesin sebebini buldum. bugun arabayı yıkarken farkettim. ön camda, kaputta, tavanda ve ön yan camlarda yapışkan bişeyler vardı. zaten silmek için silecekleri kaldırdığımda silecekler cama yapışmıştı biraz zorlayınca anca ayrıldılar camdan. temizledim ve ses kesildi :D

ben geçen sene yetkili servisten orjinal almıştım. Bu sene 1-2 kere kullandım 5 dk normal çalışıyor 5 dk sonra zorlanıyor gibi sanki takıla takıla gidiyor ara ara.

Kim bilir belkide silecek motorunda bişey vardır ama bana lastikten gibi geliyor bütün yaz güneşin alnında sertleşmiştir.

silecekleri yeni de alsanız kısa süre sonra gacırdama oluyor bunun için yapmamız gereken su itici kullanmak böylece yüzey kayganlaşıyor ve silecekte tam performans çaışıyor
ben onu denedım bu seferde silecek zıplaya zıplaya gidiyor bu seferde ses yapıyor.

Camın yüzeyi yağlı gibi oluyor, renk değişimi filan oluyor, o da uyuz ediyor insanı

anlaşıldı o zaman camınızı güzelce temizleyip silecekleri yenilemek

Geri