Şimdi de boru patladı...

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracıma geçen hafta antifriz koydum.Bu gün kaputu açıp baktığım da motorun önüne sabitlenmiş olan alüminyum borunun delinmiş ve su kaçırdığını gördüm..Borunun bir ucu yedek depoya giriyor bir ucuda aşağıya doğru bir yere gidiyor.Sanırım su geri dönüş hartumu.Parçayı söküp geçici olarak tamir ettim.İnternet üzerinden bakındım fakat hiç bir sitede bu üründen yok.Bu alüminyum borunun ismi nedir.Ne diye arattırayım.Borunun resmi ekte mevcuttur.Kırmızı ile işaretli olan boru.

Ekli dosyalar

• 9a0a8560ccd18e7db513.jpg
    9a0a8560ccd18e7db513.jpg
    91.9 KB · Görüntüleme: 75

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Vectra B ve Kırmızı antifriz koyduysanız normaldir, sıra ile her yerden su kaçıracaktır aracınız

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:59 ----------

Çıkmasını alın geçin.

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Petrol Ofisi nin mavi antifrizini koydum.Özellikle kırmızı almadım.Başıma geleceği biliyordum.Ama yinede kaçırdı.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesadüf delinmiş olmalı,Sonuçta 15 senelik bir araç çıkmacıya bakın derim

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Petrol Ofisi nin mavi antifrizi çok etkili galiba.Biraz önce dikkat ettim de daha önce LPG beyni contadan terleme yapıyordu şimdi ise daha fazla su kaçırıyor.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B ve Kırmızı antifriz koyduysanız normaldir, sıra ile her yerden su kaçıracaktır aracınız

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:59 ----------

Çıkmasını alın geçin.

Konu ile alakali değil ama kırmızı antifriz kullanmamiz sakıncalımidir? Organik diye geciyor fabrikadan ciktiginda da antifiriz kırmızı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu ile alakali değil ama kırmızı antifriz kullanmamiz sakıncalımidir? Organik diye geciyor fabrikadan ciktiginda da antifiriz kırmızı

Fabrika.... Sizin aracınız için geçerli bu durum. 2002 altı araçlarda genelde kırmızı değildir. Siz bu araçlara kırmızı koyarsanız, her yerinden suyu kaçırır.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
castrolün mavi antifirizini öneririm.