Sis farı takacağım biraz yardım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Şuan izmirde eğitimdeyim 22 sinden sonra ilgileceğim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bekliyoruz sis farları resimlerini

valla murat kardeşim benim gündüz farklarından çok memnunum açıkcası yolda giderken herkes benim geldiğim anlıyor :), sis farını biraz beklemeye alacağım zateb 2 haftadır izmirdeydim adam gibi iş yapmadık bu hafta full calışacagım sonradan Anltayaya eğitime 5kasımda bitiyor 6 kasımda bursada arkadaşın nişanı var 7kasımda anca dönerim. 15 kasım ile 21 kasım arasıda mersinde bir eğitim var ona gitmem lazım sonrada :) ASKERLİK var :D 1 Aralıkta

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sisler h3 xenon 3000k hakiki sis sarısı bilirisn belki bu forumda geçen sene bir konum vardı hani istanbula sıfır sis çökmüşdü o gün farları açıpda gittiğimde yolu tek gören bendim normal bir şekilde millet burnunun ucuznu görmüyordu arkama konvoy takılmışdı :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bugün hayvan oğlu hayvanın teki şehrin en merkezi yerinde arabama vurmuş kaçmış :) Tabii her zaman olduğu gibi kamera kaydi felan hak getire, halbuki tüm şehir MÖBESE kamerası dolu ama yok yok yok ön tamponum içler acısı durumda :) Kaskoya verdim. Boya atılsa yeterli dediler. O arada usta işe başlamadan SİS farlarının siparişinide verdim. Boya yapacak adam kaportacı olduğu için illaki keser benim yerleri hadi bakalım hayırlısı olsun diyelim işe başlayalım :)

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimleri bekliyoruz. Abicim. Saygilar.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bugün hayvan oğlu hayvanın teki şehrin en merkezi yerinde arabama vurmuş kaçmış :) Tabii her zaman olduğu gibi kamera kaydi felan hak getire, halbuki tüm şehir MÖBESE kamerası dolu ama yok yok yok ön tamponum içler acısı durumda :) Kaskoya verdim. Boya atılsa yeterli dediler. O arada usta işe başlamadan SİS farlarının siparişinide verdim. Boya yapacak adam kaportacı olduğu için illaki keser benim yerleri hadi bakalım hayırlısı olsun diyelim işe başlayalım :)
gecmıs olsun bı yanda hayırlı olsun murat o araba daha para etmez tamponu boyandı kardesım :D:D:D
şaka bı yana sıslı halı guzel olcak ınsallah :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmıs olsun bı yanda hayırlı olsun murat o araba daha para etmez tamponu boyandı kardesım :D:D:D
şaka bı yana sıslı halı guzel olcak ınsallah :D

Sağol xenon yapmacağım ama 1 ay sonra askere gidiyorum ölü yatırım.

O halde kaportacıda 24.000TL verdiler 24.750 isterim dedim :D bu kadar diyorum :D

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24000 çok ii fiyat galiba...bu arada geçmiş olsun tampon olayına üzüldüm...geçende benim arka sileceği kırmışlar birileri....zorlamışlar arka camı silmeye çalışmışlar vede kökten kırılmış silecek.....servisten yenisini aldım komple silecek lastiği dahil 74 tl....ertesi gün sabah baktığımda gene o birisi silecekle oynamış camın ortasında bırakmış...

anlamıyorum bu insan kılıklı şahışları..

bu arada telefonum var sende beni ararsın nereye düştüün belli olunca ,askere giderken ve askerdeyken beni arayabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
24000 çok ii fiyat galiba...bu arada geçmiş olsun tampon olayına üzüldüm...geçende benim arka sileceği kırmışlar birileri....zorlamışlar arka camı silmeye çalışmışlar vede kökten kırılmış silecek.....servisten yenisini aldım komple silecek lastiği dahil 74 tl....ertesi gün sabah baktığımda gene o birisi silecekle oynamış camın ortasında bırakmış...

anlamıyorum bu insan kılıklı şahışları..

bu arada telefonum var sende beni ararsın nereye düştüün belli olunca ,askere giderken ve askerdeyken beni arayabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

Hayvan işte millet ne yaparsın.
Evet ben arabayı 24.600'e almıştım :D Astramı satmam askerden dönünce binek bir araba daha alacağım işlerimi o binekle yapacağım. Bunula gezmek istiyorum...

Valla askerlik olayına cok hazırladım kendimi çevremdeki herkes panik içinde vs vs ben rahatım. İlgin ve alakan içinde teşekkür ederim arkadaşım :)