Sİtenin İLk Astra J' si

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 41-kamer-18
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun..
Hafta içi Mersin gedizler de idim orada iki astradan birini vermişlerdi..Adam görmüş aşık olmuş almış ve gitmiş..Size neden vermediler aracı...Muhtemelen tek araç kalmıştır..

Aracı ocaktan önce alırsa vergisini ödemek zorunda kalır :) sanırım onun için almak istemediler

Hayırlı olsun..
Hafta içi Mersin gedizler de idim orada iki astradan birini vermişlerdi..Adam görmüş aşık olmuş almış ve gitmiş..Size neden vermediler aracı...Muhtemelen tek araç kalmıştır..

Yarım Saat Önce Arabayı Ayırttık Hayırlısıylada Ocak 4 Gibide Alıcaz Arabayı Bandrol Ödememek İçin
Astra Cosma 1.6 115
opsiyon:cd 500 navi
Fiyat 54 Dediler Ama Tanıdık Olduğu İçin YArdımcı Oldular Sağolsunlar

:) Hayırlı olsun tekrardan.

Aracı ocaktan önce alırsa vergisini ödemek zorunda kalır :) sanırım onun için almak istemediler

Hayırlı olsun..
Ewt Arkadaşında Dediği Gibi 1 hafta İçin Fazladan 400 lira Vermek İstemedik Onun için Araç 2 Tane VArdı 1 tane Cosmo Bİtanede En düzü Cosmoyu Kacırmamak İçin Ayırttık BEkletiyoruz Yılbaşından SOnra Bizde Olacak Hayırlısıyla.

öncelikle hayırlı olsun.. keşke 1.4 140bg olanını alsaydın 2bin tl fark vardı arasında hem yakıt tüketimi olarak hemde performans bakımından tadından yenmezdi ozaman çünkü astra çok ağırlaştı eskisine göre. 115 bg ne kadar kaldırır bilmiyorum o kasayı :D bence onu sipariş edip beklemeye değerdi :D tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız...

öncelikle hayırlı olsun.. keşke 1.4 140bg olanını alsaydın 2bin tl fark vardı arasında hem yakıt tüketimi olarak hemde performans bakımından tadından yenmezdi ozaman çünkü astra çok ağırlaştı eskisine göre. 115 bg ne kadar kaldırır bilmiyorum o kasayı :D bence onu sipariş edip beklemeye değerdi :D tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız...
BEnde 140lık istiyordum ama Onlar Mart Bulur dediler Ayrıca 54 milyardan daha ucuza Aldığımız İçin Test Sürüşü Yaptım Gecen Motor Gayet Tatmin edici :)

kardeşim hayırlı olsun baban astra g ye yakışıyo zaten :) sana astra j yakışır :)

Geri