Siyah mı Beyaz mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Siyah mı Beyaz mı?

• Siyah renk.

Oy: 11 30.6%
  • Beyaz renk.

Oy: 25 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    36

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zamandır araç bakıyorum. Aslında çok uğraş verdim RX8 olsun diye ancak bu ay sıfır üretimi bitti. İkinci el almak istemiyorum, zaten avantajlardan faydalanamıyorum ikinci el alırsam. Kaldı ki acayip benzin sarfiyatı vs. ile muhtemelen cok zorlayacaktı beni...

E hali ile 2.0 motorlara deli gibi ÖTV geldiği için onlardan direk vazgeçtim... KAldı bize 1.6 araçlar. Bu kategoride de cok bir seçenek yok.. Epey düşündüm taşındım. Allah izin verirse artık son olarak RCZ de karar kılıp almayı düşünüyorum.

Aracın topu topu iki rengi geliyor TRye bildiğiniz gibi. Fakat bu renkler arasında seçim yapamadım. Beyaz her yerde var,kızılay dağıtımı gibi fakat aracın hatları belli,sedefli olusu göz alıyor,ve daha kaliteli duruyor sanki. Siyah daha bir hırçın,spor falan ama o da jantlar simsiyah araç simsiyah hiçbirşey görünmüyor.

Siz olsanız hangi rengi seçersiniz? İleriyi de düşünerek yorum yapabilirsiniz. Belki kaplatmaya gidebilirim,o zaman beyaz alırsak jantlar gri kalıcak,siyah alırsak belki daha iyi kombinasyonlar yakalanabilir... :confused:

turkiye-deki-ilk-peugeot-rcz-testi.jpg

64995117664.jpg

Aynen başka tercih yok mu Emre? Rx8 i sana yakıştırırdım. Çok az km de sıfır ayarında bulabilirsen, ilerde üretimi olmadığından daha da değerlenecektir kanımca.

opc'den sonra rcz bence hiç mantıklı değil...

bence de opc den sonra rcz hiç bi zevk vermez. Belki de pişman olursunuz. Ama rx8 güzel bi tercih olur ( Özellikle de limited edition ). Biraz fazla yakar ama vergi sıkıntınız olmaz. Ne de olsa 1.3 motor :D

dun beyazını gördum baya dıkkat cekıyor guzel makına hayırlısı olsun

opcden sonra rcz seni tatmin etmeyecektir. ama illada rcz ise beyaz olsun ileride siyah kaplatabilirsin. rx8 benimde hayalimde olan bir araçtı ancak duyduklarım sonucunda soğudum. şöyleki aracın bakımı çok masraflı yağı bile özel. sadece yetkili servis satıyor. motorunda sıkıntı olunca (piston vs.) gibi direk motoru değiştiriyorlar. sandık motor diye tabir edilen tarzdan motorları. ayrıca 1,6 motora 250 beygir demek. ben senin paranı yerim demenin diğer tabiridir. rx8 gösteriş ve güç açısından gerçekten süper bir araba ama dediğim gibi diğer unsurlarıda düşünmekte fayda var.

ama son olarak yinelemek isterim. arkadaşlarında dediği gibi opcden sonra rcz seni tatmin etmez.

Bencede abi bak bu olur işte az önce bakmıştım bende :D

Geri