Siyasi içerikli konular

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bu konu siyasi içerik haline gelmezse sevinirim hatta rica ediyorum kimse yorum yapmasın.

Forum amacından çıkmıştır. Ben üyelerin bu foruma otomobil forumu olarak girdiğini düşünmüyorum. Eminin arabanın a'sından anlamayan masa başında siyaset yapan boş insanlar bu OTOMOBİL FORUMUnda bir tane otomobil konusu olmadan sadece kendi ideolojileri yansıtmak amaçlı konular açmakta ve kirlilik yaratmaktadır. Herkes fikrinde özgürdür elbet ancak bizler bunu bilmek zorunda mıyız?

Lütfen forum içeriğine ve kurallarına uyulmasını rica ediyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomobil forumu diye otomobil mi konuşulacak bir tek ?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye bu kadar rahatsız etti ki ?
O konularda yalan söyleniyorsa , siz dogrusunu yazın da bilelim...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Siyaset forumu da böler.

Ülke bölünmeye çalışılırken burada hiç gerek yok.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bende bahadir bey haklı. ayrıca otomobil forumu diye sadece otomobil konusulacak değil tabiki ki zaten her konuda konusuluyor. arabada bisiklette internetten yapılacak alısverişlerde aksesuar ev aletleriyle ilgili bi dünya konu var.
ama bazı şahıslar sadece ve sadece siyasi içerikli msjlar paylasıyor. eminimki aynı olaydan bahsediyor bahadır beyde.
siyasi yorumlar genelde cogu kişi tarafından yapılıyor yapıladabilir ölçüsünü kaçırmadan ama bahsettiğimiz şahsın küfürsüz hakaretsiz aşagılama yapmadan tek bir konusu yok. ben hiç rastlamadım ama otomobillerle ilgili hiçbir konusuda yok varsa k.bakmasın.
en bariz ornegi mesela bugun tüm araplara DEYYUS dedi. bundaki onceki konularda neler neler dedi. siz arap kökenli olsanız kaldırabilirmisiniz bu lafları? veya arap biriside sinirlenip tüm türkler söyledir böyledir dese razı gelirmisiniz?
kısacası edebi olmayanın forumda yeri olmasın görüşündeyim.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz şunu bilmiyoruz ki , mesela Bahadır bey , Osman beyin araba ile ilgili bir sorunu olursa çözüme dair bişey yazmaz gibime geliyor , ama siyaset oyle bişey degil ki , siyaset sadece bir oyun , koca koca adamlar agıza alınmayacak hakaretlerı bırbırlerıne ediyorlar ama o kürsülerden inip sonra aynı yemekhanede yemek yiyorlar veya bir toplantıda el sıkışıyorlar ve her ay o kürsüye çıkıp bagırmaları için dünyanın maaşını alıyorlar , yani adamın işi o ...
Ama bizim işimiz bu olmamasına ragmen burada kavgalar edip birbirlerine kusen insanlar görüyoruz , ne gerek var yahu (bu arada Osman bey de gerçekten çok sert çıkışlar yapıyor kabulumdur , uslubunu daha konuşmaya açık şekılde degiştirmesi gerek).

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok uzun zamandır sohbet konularına yazmıyorum. Beni eskiden tanıyanlar vardır aranızda.. Çok uzun tartışmalar yaptık zamanında Hatta Savaş abi ile sık sık fikir çatıştırdık.. Ama ağzımızdan bir gün olsun saygısız bir şey çıkmadı..

Hiç bir zaman bir gruba, topluma hakaret etmedik, küfür hiç etmedik.

Şimdi düşünüp geri baktığımda o zaman için yanlış gelen ama şimdi Savaş abiye de hak verdiğim şeyler var..

Fakat son zamanlarda açılan konuları şans eseri gördüm ve dün bir tanesine yazmaktan geri duramadım.. Seviyenin dip yaptığı bir uslup ile eleştiri sınırını aşıp hakarete varan sözler sarf etmenin savunalacak bir yanı yok.

Söylenenler doğru dahi olsa konuşma adabı önemlidir. Burada kimsenin kimseyi germeye hakkı yok görüşündeyim. şahısa verilen cezayıda yerinde ve orantılı buluyorum.

Bundan sonra ki süreçte kelimelerini dikkatli seçtiği sürece kimsenin rahatsız olacağını da düşünmüyorum.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fakat son zamanlarda açılan konuları şans eseri gördüm ve dün bir tanesine yazmaktan geri duramadım.. Seviyenin dip yaptığı bir uslup ile eleştiri sınırını aşıp hakarete varan sözler sarf etmenin savunalacak bir yanı yok.

Altına imzamı atarım. Daha söylenecek birşey yok.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com