siz olsanız ne yapardınız???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rıza_71
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhaba arkadaslar, vectra b 2.0 aracım vardı sattım, ama bana çok cektirdi yağ yakıyordu lpg eski sistemdi bu sorunlar yüzünden çok sevdiğim arabamı satmak zorunda kaldım. Cevremdekiler vazgeç opel sevdasından artık aklın basına gelmedimi diyorlar, bende 2003-2004 ASTRA G ENJOY-ELEGANCE almayı düşünüyorum. Özellikle kullanan arkadaslardan ciddi yorumlar bekliyorum. Hız tutkunu birisi değilim bu astra g çekiş olarak tatmin edermi, mesela arabada ortalama 4 yetişkin kişi ile düz yolda zorlamadan 120-130 basar mı? 25,000 tl param var, yardımlarınızı bekliyorum değerli arkadaslar??? veya bu paraya hangi otomabili önerirsinz???

Valla benim 25bin liram olsaydı bende çok temiz olmak kaydıyla Astra G'lere niyetlenebilirdim yada yine 2003-2004 Honda Civic VTEC'lere...

Benim 1.3 dizel aracım bile düz yolda 4-5 kişiyle zorlanmadan 120-130'a çıkıyor, Astra hayli hayli çıkar bence bu konuyu kafanıza takmayın.

Eğer alacaksanız acele etmeyin, temiz binilmiş, çok el değiştirmemiş, mümkünse gençlerin eline geçip yıpranmamış, hatta ilk veya ikinci sahibinden temiz bir araç bulursanız sizi fazlasıyla ihya eder, memnun eder...
İnternette cidden çok temiz Astra G'ler var... Fiyatı ucuz diye KM'si 200.000'lere vurmuş komple boyalı bir Astra G almayın...

Valla benim 25bin liram olsaydı bende çok temiz olmak kaydıyla Astra G'lere niyetlenebilirdim yada yine 2003-2004 Honda Civic VTEC'lere...

Benim 1.3 dizel aracım bile düz yolda 4-5 kişiyle zorlanmadan 120-130'a çıkıyor, Astra hayli hayli çıkar bence bu konuyu kafanıza takmayın.

Eğer alacaksanız acele etmeyin, temiz binilmiş, çok el değiştirmemiş, mümkünse gençlerin eline geçip yıpranmamış, hatta ilk veya ikinci sahibinden temiz bir araç bulursanız sizi fazlasıyla ihya eder, memnun eder...
İnternette cidden çok temiz Astra G'ler var... Fiyatı ucuz diye KM'si 200.000'lere vurmuş komple boyalı bir Astra G almayın...

almısken bekleyip temizini alma konusunda kararlıyım, vtech tavsiye eden oldu ama bu araba hakkında fazla fikrim olmadığından pek sıcak bakmıyorum, birde vtech'lere haddinden fazla para istiyorlar. opel konusunda kafama takılan en büyük sey yağ yakma-eksiltme sorunu, tekrar pişman olacak bişey yapmak istemiyrum

almısken bekleyip temizini alma konusunda kararlıyım, vtech tavsiye eden oldu ama bu araba hakkında fazla fikrim olmadığından pek sıcak bakmıyorum, birde vtech'lere haddinden fazla para istiyorlar. opel konusunda kafama takılan en büyük sey yağ yakma-eksiltme sorunu, tekrar pişman olacak bişey yapmak istemiyrum

Temiz bir 2004 Astra G'ye motor konusunda en az 5 sene hiçbişey olmaz.

Bence opel kullanmış bir arkadaşımızsınız ben olsam değişik bir marka ve model üzerinde yoğunlaşmayı düşünürüm. Zaten eski opeller ezik bir şekilde kullanıldı ise derdi de bitmez sorunu da durmadan para harcarsın ama bir türlü de adam olmaz. Sonu başından belli durum az da başkaları harcasın der satarsın.

Bence opel kullanmış bir arkadaşımızsınız ben olsam değişik bir marka ve model üzerinde yoğunlaşmayı düşünürüm. Zaten eski opeller ezik bir şekilde kullanıldı ise derdi de bitmez sorunu da durmadan para harcarsın ama bir türlü de adam olmaz. Sonu başından belli durum az da başkaları harcasın der satarsın.

neden değişik marka model peki? siz olsanız ne alırdınız? temiz kullanılmıs yıpranmamıs bi araba arıyorum zaten,
ayrıca evet vectra ya cok para harcadım ama genel olrak opelimden memnundum ben

Rıza işin aslı ben opel aracıma bir araç parası harcadım ama bir türlü istediğim şekilde olmadı. Umudumu kestim artık opelden birde opel dendiği zaman bende ilk aklıma gelen kronik sorunları ve parça duman ediyor insanı.

Rıza işin aslı ben opel aracıma bir araç parası harcadım ama bir türlü istediğim şekilde olmadı. Umudumu kestim artık opelden birde opel dendiği zaman bende ilk aklıma gelen kronik sorunları ve parça duman ediyor insanı.

aynı şeyleri bende yaşadım size katılıyorum, gecmişi temiz, düzgün kullanılmıs bir arabanın beni üzmeyeceği kanısındayım, kendimi zorlayarak 25000 liraya çıktım bu fiyatada baska ne alınabilir ki? symbol-megane2-focus1- golf IV gibi arabalar içinde en çekicisi astra g geliyr bana

Rıza şimdi ne desem bilemedim. Çünkü zaten opelden ağzım yanmış kendi adıma birde opel gerçek mana da yaktığı yakıtın hakkını vermeyen bir motoru olduğunu düşünüyorum bana göre benzin düşmanı ama buna karşın bu yakıtın hakkını veremiyor. A firması adam 1.2 motor koymuş 6.5 litre yakıt değeri ve buna karşın opel ile kapışmış olsa eminim nal toplatır hem düz de hemde rampa da. Kasa sağlamlığı konusunda evet opelin kasa sağlam ama her şeyde kasa değil bana göre.

bende ağzı yanmış birisi olarak korkuyorum bu yüzden siz değerli arkadaşlara danışmak fikir almak için konu açtım, yoksa gider direk alırdım. Bende hala şüpheliyim yani

Geri