siz olsanız ne yapardınız???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rıza_71
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
her iki araçtan kastınız astra g ve civic mi? zaten vectradan ağzım yandığı için 1000tl fazla verip temiz araç alırım basım ağrımaz.bende bakıyor ve o paraya hakketen alınacak en iyisi bncede astra g.

ucuz diye hemen niyetlenmeyin mesela bir araca, mutlaka bi bit yeniği oluyor bu ciddi ucuz olan araçlarda...
Mesela 26 yazan aracı pazarlıkla, kavga dövüş 23'e indirip almak daha mantıklı geliyor bana... Adam 23 onu kurtarırsa bırakır zaten bir şekilde...

Biraz fazla para verip temiz almak en mantıklısı, ekspertize de sokun mutlaka... Burada bir abi 1 parça boyalı diye bir Vectra'ya bakmaya gitti, 2 parça değişen 4 parça boya çıktı ekspertizde, bilginiz olsun...

opelden agzi yanan arkadaslar :) arabalariniz kacinci el, kac km de ve kac modeldi.yanlis anlamayin sadece merakimdan soruyorum.

bende ağzı yanmış birisi olarak korkuyorum bu yüzden siz değerli arkadaşlara danışmak fikir almak için konu açtım, yoksa gider direk alırdım. Bende hala şüpheliyim yani

Astra cllasik temiz bulabiliyorsan al, daha önce ford focus 2006 kullanıcısıydım aracım çok temizdi internete koydum hemen satıldı aracımdan memnundum, ford tavsiye ederim arkadaşım..

her iki araçtan kastınız astra g ve civic mi? zaten vectradan ağzım yandığı için 1000tl fazla verip temiz araç alırım basım ağrımaz.bende bakıyor ve o paraya hakketen alınacak en iyisi bncede astra g.

Astra G ve Vectra B kullanmıştım.

Aslında işin özü aracın temizini bulmakta. Kötü araç yok gibi bir şey.

Çirkin kadın yoktur, az votka vardır misali... Kötü araç yoktur; bakımsız, hor kullanılmış, çok ucuz yan sanayi yedek parça kullanılmış, işbilmez ustaların elinde duyulmadık işkenceler çekmiş araç vardır!

Temiz olsun da Civic mi olur, G mi olur hatta şaka yapmıyorum Vectra B bile alabilirsiniz.

opelden agzi yanan arkadaslar :) arabalariniz kacinci el, kac km de ve kac modeldi.yanlis anlamayin sadece merakimdan soruyorum.

Şunu rahat söyleye bilirim opelim motoru da pek matah bir şey değil :)burada forum içinde bir çok arkadaşın konusunda okudum motor yaptıran bende dahi 135 000 de motor yaptırdım şu anda 172000 de..

Şunu rahat söyleye bilirim opelim motoru da pek matah bir şey değil :)burada forum içinde bir çok arkadaşın konusunda okudum motor yaptıran bende dahi 135 000 de motor yaptırdım şu anda 172000 de..

Aracım yeni bakalım kaç bin km yapar ve sorunlar başlamaya yüz gösterir, bu 3 ncü sfır aracım, 2 aracımı 40 000 km de sattım ve fazlada masraf yapmadım alanlarda memnun kaldılar, 2 el araç bulmak çok zor internette çok aradım ama istediğim gibi olmadı ve küçük ama istediğim şekilde donattım aracımı müzik setini değiştirdim geri görüş kamera, tv,bilgisayar bağlantı,dvd, kolçak, 6 hoporlör vs. hayırlısı olsun bakalım ne zamana kadar sürüp gideriz.

şimdilik astra g açısından en büyük korkum yağ yakarsa diye, eksiltsin çok da aşırı olmadan ama işin içine yakma girdi korkutur beni

valla astra f sahıbıydım saolsun okadar kahrımı cektıkı 17 sene o araba hala duruyo ama astra j aldım sımdı astra f kadar saglam gelmesede bmw veya mersedes alana kadar bınmem opelden baskasına

Mazda 3 çok iyi bir araç ama ülkemizde binmek değil satmak için araç alındığı için hala tutmuyor. Sonra sokakta bütün arabalar birbirinin aynı :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Geri