sizce en iyi otogaz hangisi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akcaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce en iyi otogaz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Opet'in kullandığı Aygaz'ın şu gaz karışımlarında daha zengin olduğunu okumuştum.
Gaz ayarı yapılmaya gidildiğinde de Opetten doldurulup ayarlanıyorsa diğer gazlarda performans düşüklüğü olabiliyormuş onun için diğerlerinden alıp ayarı yaptır gerekiyormuş.
Ünlü bi kit firmasının ünlü bi bayisinin mesajında okumuştum :)

Opet / aygaz... :) diğer gazlara göre biraz daha az gidiyor ama çekiş gücü iyi :)

milangazdan alıyorum çok memnunum

Birkac farkli markayi kiralamis oldugum bir Hyundai'de denedim. En sarsintisiz ve uzun yol yaptiran PO ve Total (cruise control'de ayni yolda).

performans olayı bildiğin hikaye ya. opet çok iyi çekişi var vs dediler aldım bi halt yok. tamamen psikolojik =) neredeyse büyük firmaların hepsinden gaz aldım hepsi aynı. şu firmanın ki daha uzun gidiyo diye de bişi yok. her şey senin ayağına bağlı ;) he nasıl fark olur pompanın bar basıncı yüksektir o zaman gittiği km düşer. o pompadan kaynaklı hile. gerisi şehir efsanesi =))

arkadaşa aynen katılıyorum;) ama yolumun üzeri diye sürekli opetten alıyorum...

LPG bir tasarruf sistemidir. Opet'e sırf bu yüzden karşıyım, fiyatları soygun gibi.

En iyi gaz en ucuza alınan ve sorun çıkartmayan gazdır..

dürüst bir bayi ve shell gaz kalitesi başkadır. bizim antalya burdur bölgesindeki en iyi gaz o. hem yakıt müthiş düşüyor hem performans iyi artıyor hissedilir derecede.

Amasya'da her zaman aynı yolu kullanırdım. Bir depo ile :

aygaz-250-260 km civarı
Shell- 270-280 km civarı
pogaz- 290-300 km civarı gidiyordum.

Taa ki 2 ay öncesine kadar. LPG Kitimde sorun var.Artık malatyada ikamet ediyorum.Bunu sorunu çözebilen yok.

Ya şimdi gaz konusunda şunu söyleye bilir miyiz? Firmaya göre gaz ile alınan yollar fark ediyor diye...

Geri