Sizce hangi renk otomobile modifiye daha çok yakışır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hurkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Modifiye için hangi renk otomobili seçersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    138

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi ki zevke göre değişir fakat genelde siyaha talep daha çok gibi görünüyor. Bakalım gerçekten öyle mi?

Siyah ve kırmızı ankettede kendini göstermiş kırmızı arabam olursa jantlarda siyah olsun isterim bu iki renk birbirine iyi gider.

bu renk olayı arabadan arabaya değişiyor aslında ama siyah tercih sebebi

siyah başarılı bir renk ;)

sarı, siyah veya kırmızı olabilir.. sarıyı işaretledim ama.. beyaz da olur.. gri de olur :D ya bence her renk olabilir, yeter ki zevkinize uygun olsun.

Kırmızı ve Siyah bu 2 renk mod için en uygun renk Spor ise araba kesinlikle kırmızı =))

siyah

Son düzenleme:
Önceki arabam da siyahtı, bu arabam da siyah.Yıkandıktan hemen sonra siyah üstüne renk yok ama bu mutluluk en fazla 10 dakika sürüyor. Çizikler de sağ olsun siyahta harita gibi çıkıyor....ama yine de siyah.

daha önceden bende siyah ve kırmızıda kararlı idim hala öyle ama bu sın model arabalarda tasarımlar geliştikçe birde beyazın tonlaqrı ortaya çıkınca sadece beyaz üzerine hafif siyah zeminli far ve hafif siyah zeminli kırmızı stoplarla beraber siyah 5 kollu sport geniş jantlar birleşince birde o jantın altında küçük kalmayacak diskler olduktan sonra daha ne ister bu araba...:good:

:good:
Önceki arabam da siyahtı, bu arabam da siyah.Yıkandıktan hemen sonra siyah üstüne renk yok ama bu mutluluk en fazla 10 dakika sürüyor. Çizikler de sağ olsun siyahta harita gibi çıkıyor....ama yine de siyah.

benim de 3 siyah otomobilim (3 arabam oldu) bakımı zor ama gerçekten çok asil duruyor...

Geri