sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alcak degilim bu araclarfı ama gordugum genelde genclerin bmwleri diger ksılerin mercedesi tercih ettigi...benm kuzen e220 aldi ben iste sordum nie bi 520 almadn falan die oda bana bmw arabamı ya dedi mercedesin motoru bmwyi sollar dedi...ama baskalarida bmw daha iyidir falan dedi..yane msla c220cdi ile 320d arasında hangisi tercih edilir..

Mercedes elbette

yane gercektnde bencede ole...benm enıste almanyada bmw fabrıkasında calısıyo o bile mersoya biniyo:D nedeni ise bmwnin motoru daha kısa omurluymus hemde merso daha kalite araba diyo...hatta audi bmwyi gecti mercedesle kapısıyo die almanyada...

ama yollara bi ckıyorum merso yok her taraf bmw....en azndan daha yenı kasa c gormedm ama her taraf 320 kaynyo yada 530 falan

her erkeğin hayalinde mercedes, her kadının hayalinde ise pırlanta vardır. mercedes i tek geçerim.

bence BMW artık sıradanlaştı yani etrafta bolca görebiliyoruz.ama bi mersoyu nadir görüyoruz.bu durumda mersoyu iice ağırbaşlı yapıyor piyasada..

her türlü mercedes.10 yaşındaki bir mercedesle bir bmw ye binin farkı çok rahat anlarsınız.(benim görüşüm)

Elmayla armutu kiyaslamak gibi olmus biraz. Her iki arabaninda satis hedef kitlesi, arabalarin donanimi, verileri cok farkli. Ama illada Mercedes mi BMW mi dersen, bence Audi.... :)

Geri