sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mercedes derim bende.bmw ye göre cok daha uzun ömürlü oldugunu söyleniyor.ayrıca prestijde üstüne yok

mantığım mercedes, gönlüm bmv diyor

Mercedes tabiki BMW de spor duruş var ama prestij yok Mercedes te her ikiside mevcut şahsen şu tasarıma hayran kaldım
brabusmercedesbenzcclasod8.jpg

BMW'nun performans olarak M6'dan daha üst bir modeli varsa hepimizi bilgilendirirsen seviniriz. ;)

arabaların sınıfları vardır öyle kafana göre en kuvvetli hangisi ise onunla değerlendirelim demekle olmaz. bana bu soruyu soruyorsan sana ne anlatsam boş... opel omega ile mercedes e series te aynı sınıf ozaman omega 2.5 V6 ile e55 amg yi karşılartır ;)

imzamda da yazıyo :D:D MERCEDES_BENZ

a160 ile s600ün işçilik ve malzeme kalitesinin aynı olduğunu düşünmek veya buna inanmak bile hata :)

:)

tamam mercedes para vermiş discovery chanell a kendine özel program yaptırmış oldumu sen inanma ama a 160 ın birleşim noktaları s 600 den daha iyiydi:D:D:D

arada yayınlıyorlar takip edip izle sonra yalan yayın diye dava açarsın...

arabaların sınıfları vardır öyle kafana göre en kuvvetli hangisi ise onunla değerlendirelim demekle olmaz. bana bu soruyu soruyorsan sana ne anlatsam boş... opel omega ile mercedes e series te aynı sınıf ozaman omega 2.5 V6 ile e55 amg yi karşılartır ;)

Daha önce de birkaç kez belirttiğim gibi, Audi veya BMW'nun SLR sınıfında bir aracı varsa söyle, onlarla karşılaştıralım.Audi veya BMW'da bu sınıfta bir aracın olmaması onların eksikliği, bu yüden Mercedes 1 numara zaten.Dikkat edersen Mercedes'in AMG V12 Twin Turbo araçlarını klansmana dahil etmedim.Şu an internet sitelerine girdiğinde bulabileceğin en üst performanstaki araçları aldım özellikle.Bu arada Opel'den araç seçecek olsam Lotus Omega'yı seçerdim. ;)

bunları alacak vergisini verecek param olsa istediği kadar üstün olsun bmw derim.harika bir tipi görüntüsü var.merso gitmiyor genç adama.daha çok kodaman arabası...

40-50 milyara 2003-2004 e46 3kasa ci alabiliyorsunuz ama aynı seneye ait yeni kasa 2003 clk 200k alamıyorsunuz.,bmw daha çabuk ele ayağa düşüyor.Zaten kullanan insan statüsüde farklı...Forever CLS,bmw nin cls gibi aracı yok

Geri