sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi 5-Series çok daha şık duruyo ya E-Class'tan... dönüp dönüp bakasım geliyo...

BMW'de ki şişkin çamurluklar bitiriyo beni... büyük jantlarıda attın mı tadından yenmez oluyo:D

bmw_5series_arka.jpg

seni sevmeyen ölsün:D:D

5series_sedan.jpg

yolda bmw görünce durup bidaha bakıyorum ben..bmw bana göre son nokta.. 3 serisi özellikle..kelimelerin yetersiz kaldığı anlardan biri :) mercedes te güzel tabi ama bana nedense hep makam arabası gibi gelir oldum olası spor bi duruşu yok bmw hem kıvrak hem spor hem güzel 10 numara ya :)

iki alman arasında secim yapmak çok zor ama bence de bmw arkadaşlar hele 5 kasanın yırtıcı görüntüsü yokmu yada yeni 3 kasaları deli olmuş,doğuştan modifiyeli gibi aletler...bence mersedes 35-40 yaş üstü bir tercih olsa gerek...

iki alman arasında secim yapmak çok zor ama bence de bmw arkadaşlar hele 5 kasanın yırtıcı görüntüsü yokmu yada yeni 3 kasaları deli olmuş,doğuştan modifiyeli gibi aletler...bence mersedes 35-40 yaş üstü bir tercih olsa gerek...

bence 45 50 yaş üstü :) cok ağır ve büyük bi araba..tabi tarz meselesi ama beni suan hiç bi kuvvet merso ya bindiremez :) bmw ye gelince 5 seriside cok güzel ama içimde 3 serisini aşkını hiç bir araç silemez :) 3.30 ci diyorum başka bişey demiyorum :)

değerli arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım mercedes mi bmw mi sorusuna cevabım şöyle olur. yaklaşık 1 yıldır bu piyasada alman araştırdım ve sonunda gidip bir opel omega aldım 2000 model 2.5 V6 dehşet bişey. bilseydim 1 sene araştırmazdım. aynı yaş gurubunda bir mercedesle bmw karşılaştırın motor, kaporta,yürüyen v.s. v.s. mercedes her zaman epey önde ama gelgelelim konfora BMW lerde olan konfor maalesef mersoolarda yok ama o kaputun önündeki yıldız herşeyin cevabı boşa konuşuyoruz bence.

Geri