Sizce Nasil?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11264446559741827&f1=details

bu yaz ortasinda arabamiz calindiktan sonra babam fazla acele etmek istemedi... cunku bulgaristan turkiye arasinda bi uygulama cikarsa bulgaristandan bi arac almak icin... bu araci buldum internetten suan icin uygulama daha cikmadi fikirlerinizi ogrenmek istedim... babama gosterdim begendi araci... bulgaristandaki araclardanda bilgileri olan soyleyebilir...

binmek için olabilir ama stw arabalar türkiyede satılmıyor..:confused: bence daha sonra rahat satılacak bir araç düşünülebilir..

arac guzel ama bulgaristanda km lerle acayip oynaniyor iyice bakip almak lazim. birde yerli bulgaristan dan araba alma araba yurtdisindan gelmis olsun onlar daha temiz oluyor on takim baski balata vb.

şimdi her 6 ayda bir bi oraya bi buraya gideceksiniz değilmi?

yok yeni bi uygulama basliycakti sanirim gun basina 1 dolarmi ne odencekti buda yapiyo yilda 360 dolar... eger boyle bisi olucaksa mukemmel zaten o motordaki bi araca bulgaristanda cok daha dusuk vergi veriyosun bi kaybin olmuycak... ve araci 2 yil boyunca trde tutabilicek sonra bulgaristanda olucakti...

binmek için olabilir ama stw arabalar türkiyede satılmıyor..:confused: bence daha sonra rahat satılacak bir araç düşünülebilir..

abi araci babam herhangi bi islem icin yada satmak icin almiycak... tamamen kendisi icin bulgaristana gidip gelirken sw arac daha kullanisli ve babamin kombi araclara daha bi meragi var... bakicaz bakalim nolcak

arac guzel ama bulgaristanda km lerle acayip oynaniyor iyice bakip almak lazim. birde yerli bulgaristan dan araba alma araba yurtdisindan gelmis olsun onlar daha temiz oluyor on takim baski balata vb.

ali abicim bulgaristanda artik hangi araba uzun yillar burda kullaniliyorki... yani bulgaristandaki arabalarin 100 de 100 u artik avrupadan geliyorki...

evet ali abi bulgaristanda baya kmlerle oynuyolar ama onemli olan oda degil... aracin motoru saglamsa buyuk bi kazasi yoksa alinabilir... artik bilgisayara sak diye sokuyosun araci hersey tikir tikir cikiyo... bakicaz bakalim benim suan tek isim arac konusunda o yasanin yururluge girmesi :)

Geri