Sizce Nasil?

yok yeni bi uygulama basliycakti sanirim gun basina 1 dolarmi ne odencekti buda yapiyo yilda 360 dolar... eger boyle bisi olucaksa mukemmel zaten o motordaki bi araca bulgaristanda cok daha dusuk vergi veriyosun bi kaybin olmuycak... ve araci 2 yil boyunca trde tutabilicek sonra bulgaristanda olucakti...

çok iyimiş :d öyle bi yasa çıksın herkes yurt dışından alır arabayı

dayımda sw passat vardı 99 model 1.9 110 dizel di ve aracından çok memnundu 260.000 km gibi 21 e sattı 2007 türkiyede 407 aldı hala passatını arıyor

bu araç babanın daha çok huşuna gidecek ama seni ne kadar tatmin eder bilemem

dayımda sw passat vardı 99 model 1.9 110 dizel di ve aracından çok memnundu 260.000 km gibi 21 e sattı 2007 türkiyede 407 aldı hala passatını arıyor

bu araç babanın daha çok huşuna gidecek ama seni ne kadar tatmin eder bilemem

dizel araci severim ayrica benden cok babamin isine yaramasi beni daha cok tatmin eder ali abim... yazin ortasinda aracimiz calindi o gunden sonra adam ise giderken baya zorluk cekiyo minubuslerdir... yanlis anlasilmasin dedigim minubuse herkes biniyo tabikide ama adam 50 yasina geldi bugune kadar hep bizim icin cabaladi... artik rahatida hak ediyo... bu arac benim inanilmaz hosuma gitti... abim astra g 1.7 cdti almak istiyo ama passat cok daha ise yarar bence:)

bu yaz bulgaristanda bende sanirsam 2000 model passat sw 1.9 tdi 110 ps bikacgun surmustum cok rahatti cok guzeldi... bu ise 131 ps 6 ileri vites... tam uzun yol araci...

Geri