Sizce Ne Yapmalıyım ??

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese iyi forumlar malum bundan 2 ay önce araç siparişi vermiştim fakat arabayı aralık içinde teslim edeceklerdi fakat alacak olduğum bayii aracın gelmesinin ocağın 2. haftasını bulur diyor  şimdi asıl konu şunlar

1:Aracın parasını aralık ayı içinde faturalandırıp verebilme imkanım varmı böyle bir ödeme yapan yada tanıdığı olan varsa nasıl bir yol izlemem gerekir?

2:eek:cak ayı içerisinde şuanki fiyatlara göre ne kadar bir artış olur?

3:araç liste fiyatı şuan 58.383 sanırım ve bu fiyat üzerinden 53500 ile 54000 arasına kadar indirim yapılıyor ocak ayında da bu kadar bir esneklik olurmu yoksa sadece 1000-2000 arasımı indirim yapılır

1.4 T cosmo AS+flexride şasi+sunroof olarak sipariş vermiştim ekim ayı içerisinde 59000  fiyat vermişlerdi ona istinaden siparişi vermiştik fakat ocak ayında gelirse ve 1-2 indirim yapılırsa araç bana 64-65000 civarina gelmiş olacak ki ben o parayı verecek olsaydım şuan rocco için arayıp duruyorlar 68000 için cam tavan interglos cant ayna paket olarak..

Sizce ne yapılabilir bu hususda?????? Tşkler şimdiden

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SİZCE NE YAPMALIYIM??

Bence arac gelmeden parayi almazlar geldigi zamanki liste fiyati uzerinden alirlar parayi tabii indirim yaparlar.  Benim tahminim boyle. En iyisi konuyu aldiginiz bayii ile konusun. Gerci 1/2 hafta varsa belkide suanki fiyat uzerinden alabilirler bi ihtimal ama gelmeyen araca fatura kesilmiyor.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Ne Yapmalıyım ??

abicim bende görüştüm bayi ile onlarda senin dediğin gibi araç gelmeden fatura kesmeyiz diyorlar sorduğum her soruya o zman nasıl olur bilinmez diye cevap veriyorlar bende sinir oluyorum 1 hafta içinde aracı iptal ettirmeyi bile düşündüm ocak ayında ne kadar indirim yapılırki şuan 54000 olan araca ocak ayında 57000 derlerse o zaman iş kötü olacak işte aralık ayındaki bütün bayilerin kampanyasıda bitmiş olacak ortada damdazlak kalacagız diye aklımdan geçmiyor değil :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Banada aynisini yapmislardi 1500 tl fazla para verdim takdik bu.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımın siparişini aralık 29 da vermiştim ve paranın hepsini verip fiyatı sabitlemiştim, aracımı mart 9 da aldım hiç bir fark vermedim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz sabretmek lazım sanırım :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence opel türkieyeyi bi arayın o yoldan sıkıştırmaya çalışın birazda.. emin olun böyle beklenipte kavuşulan arabalar çok daha tatlı oluyor hele flex ride yi kullandığınızda iyiki caymamışım diyeceksiniz..

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın siparişini iptal edip yerine 1.4 cosmo AS navi600 lü olan aracı 55500 aldık artık haftaya işlemlere başlayacağız kısmet değilmiş ayrıca bu sene doğu hizmetine gideceğim belli olduğu için zaten araçdan 2 yıl ayrı kalacağımı ve bu fiyata oranla 5500 TL aşagıya almış olacağım eşimde onlar olmasada olur deyince buna karar verdik :(

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlısı olsun diyelim bülent bey ikilemde kalmıştım buğünde gelen telefonla birlikte özel siparişin bir anlamı kalmadı benim için zaten temmuz ayında 2 yıl için doğu hizmetine gideceğim için gerekde kalmamış oldu artık dönüşte başka araçlara bakarız tabi hanım aracı tek parça geri teslim ederse ;)