Sizce Ne Yapmalıyım ??

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Ne Yapmalıyım ??

bence anten sıyah daha şık duruyor boyatmayın

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
[quote author=Sting link=topic=3207.msg72319#msg72319 date=1324159640]
[quote author=tomacco link=topic=3207.msg71934#msg71934 date=1324100672]
[quote author=Sting link=topic=3207.msg71802#msg71802 date=1324066417]
[quote author=bulent_tnt link=topic=3207.msg71797#msg71797 date=1324066236]
benıde cok oyalamışlardı bende ordan aldım..satıscı kım emremı
Eren girişte hemen solda Tv nin oradaki ayrıca Vip paketide 500 fiyat verdi llmar güvenlikli cam filmi+motor+boya koruma
[/quote]
bu gerçek bayisinde çalışanlarda bir sorun var sanırım.
Birincisi güvenlikli cam filmi diye bir şey yok ya cam filmi yaptırıyorsunuz yada güvenlik filmi.
Cam filmi özellikleride güvenlik filmi ile aynı özellikte etki yapmıyor bu bir kere yalan.Ben yapacakları boya korumayada inanmıyorum kullanacakları malzemeleri söylemeleri lazım.motor korumada hikaye motora sprey sıkıyorlar koruma bu. :)
ama verdikleri fiyat uygun ben kasımda aldım aracı.55.100 e.
Vip paketine 800 lira demişlerdi.
Sizin için hayırlısı olsun.Güle güle kullanın.Göreviniz bittikten sonra gelirsiniz yeni çıkan kasayı alırsınız artık. :)
Aracı teslim almadan sağına soluna iyi bakın.Gerçek bayisine güven olmaz.Egzos çıkışı bana gösterdikleri araçta standartın dışında uzundu artık defolu aracı mı buldular yoksa zarar gördüde sonradan mı taktılar bu kısmı günahları boynuna.ama en azından insan bunu söyler son kontrolde çalışanlar akşam nasıl rahat yatıyor anlamıyorum.o aracı almadık yeni geleninde öğrendik ki kornası eksik.aracı alırken kornası dahil her yerine bakın. :)
[/quote]
yok senin korna akıbetini forumda bilmeyen yok senden sonra aracı alırken ilk önce kornasına bakarım aracıda incik boncuk herşeyine bakacağım eksozada bakacağım araç çıkmadan şu navigasyonun anten kısmınıda beyaza boyatsem sonradan boyası yıkamalarda çıkarmı  032questn artık gelince D segment bir araç alırız hemde hanım bu araçda söförlüğünü geliştirir
[/quote]
Benden söylemesi. :)
[/quote]

Abi sende şu imzadaki yakıt tüketimini değiştir ya one ya 12.5 felan bakınca korkuyorum daha iyimser olsun diye düz 10 yapalım ;)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üstüne gitme zaten kornası eksik  011zaa
[/quote]
abi eksik olan sadece korna olsun ya ben ona Havalı kornalardan taktırtırım ne olucak bence mehmet direksiyondaki  hava yastıklarınada baktırsın olmayabilir ;D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyler ortalıgı kızıstırmayın mehmet bunalıma  gırıcek şimdi ..gıder baktırır gercekten airbag lere.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
beyler ortalıgı kızıstırmayın mehmet bunalıma  gırıcek şimdi ..gıder baktırır gercekten airbag lere.
kornayı unutan airbagi de unutabilir diyerekten söyledim kızdırmak için değil  ;)

bülent abi sana pas pas  konusunda da yazdım oradan bakabilirsin kauçuk paspas için

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen hangi bayıden aldın aracı.bence arabayı alırken soyle bayıye ındırımlı alırsın bayagı..sonradan alırsan aksesuar fıyatından verıyorlar.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel gerçekten aldım aracı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alırken bence bastırın paspas-karter falan dıye alırken karterı 50 tl ye takıyorlar sonradan taktırırsan 150 tl bılgın olsun..

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok karter korumayı hediye olarak verecekler ona para vermeyeceğim paspaslarda da uygun fiyat isterlese onuda alacağım ama hele o gun bır gelsın bakarız

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi vallaa bızden 50 tl almışlardı