Sizce tamponları boyatmalımıyım

boyalımı boyasızmı tampon

• Boyatayımmı

Oy: 38 69.1%
  • Boyatmayayımmı

Oy: 17 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    55

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında aracımı ilk aldığımdan beri ilk aklımda tamponları boyamak vardı lakin konuştuğum bi kaç usta beni boyamaktan caydırdı fakat yine içimde bi kararsızlık var ve sizin görüşlerinizi bekliyorum boyatmayıp onun yerine görselliğide tamamlayabilirim:) tamponlara uyacak jant ve camlara film gibi:) ve aracımın fotoları

kasrgajy8.jpg

grnt022xw0.jpg

grnt013in9.jpg

burak hiç bulaşma derim bugün bizim araçların aynı renk hblerinden biri komple boyamıştı (tampon ,kapı kolu ,yan çıtalar) ona bakınca bizimki astra f opc gibi geldi bide boyattıktan sonra soyulma işide var hiç bulaşma bence bende düşünüodum ama değmez hem dier araçlardan bi farkımız olsun:D

iyi bi usta güzelce boyayabilir bence görsellik önemli ise senin için

bence boyansın böyle tras olmamış adam gibi duruyo ama boyandıktan sonrada çok dikkat ister sağda solda çizilmemesi için

aynalarla tamponları boyatırsan süper olur bence ; ama sonra da elinde boya ve fırçayla gezebilirsin tamponu rötüşlamak için; çok çabuk çizilir tampon....

bence bu modellerin bu hali daha ho.. ve evet, boyalıyken çok daha dikkat ister.. sana kalmış gerisi ;)

burakcım bence sade daha güzel. ama dediğin gibi tampona uyacak görsellerle (cam filmi) araban daha güzel olur.

usta bence araban bu haliyle güzel.. hiç elleme derim ama sen bilirsin tabi.. gerçi bilemem belki boyansa dahada güzel durur ama.. yani senin araçta siyah tampon kötü deil bence.. ama düşün taşın sonra ya vazgeç yada geri dönüşü olmayan bi yola gir ehue

anketin şıklarına bittim :) bu arada boyat

Geri