Sizide Opele Çağırdılarmı ?

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisinden aradılar ani frenlerde korna çalışmaması ve ilerliyen zamanlarda korna bozulması gibi durumlar olduğu için servisimize musait bi güne rendevu verelim parça değişimi olucak dediler merak ettim burdan ararnan arkadaşlar varmı işin aslı astarı ne tam anlıyamadım :)

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ani frenlerde korna çalışmaması
korna çalarken frenlerin çalışmamasından iyidir. :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ben kendim farkettim bazen calismiyordu ozellikle araci calistirirken eger tum isiklarin sonmesini beklemez isen korna cruise control falan da calismiyordu.Serviste hallettiler..

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kullanmayı kamyonlarda öğrendiğim için alışkanlıktır bende aracın elektronik selftest in başladğı ve bittiği anlamına gelen yanan ışıklar sönmeden marşa basmam ayrıca aracı çalıştırırken vites boşta dahi olsa debriyaja basarım faydası nedir bilmem ama babadan böyle gördük alışkanlık işte.

sarikaya.g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benide aradılar takribi bir ay önce.... korna çalmaması daha önce olmamıştı ama cruise control bir iki kez dewre dışı kalmıştı 1 saatlık operasyon sonrası garanti kapsamında bir parça ilave ettiler... Yani henüz bir sıkıntı çıkmadı...

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Cim modülüne kelepçe takılıyor. Zaten bu Astra H tüm araçlar için geçerli.

Ve frenlede alakası yok :D

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise gittim burdan 160 km git gel yaptım pardon sizin aracınız zaten bu kapsamda bulunmuyor güncel yazılım üstünde bu kapsama girmiyor sizden önceki opellerde bu sorunu açıyor fln dediler ben buraya boşunamı geldm deynce yapıcak bişeylernn olmadığını söylediler böyle saçmalık görmedim çok sinirlendim servis genel müdürünü tanıdığımdan onnla görüştüm arabayı yıkattım bidahaki bakımdan indirim yapıcaklarını söylediler çıktım böyle bişey olabilirmi ya !!!!

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay bey sizi arayan insanlar sizin kullandığınız aracın yılını ve modelini bilmedenmi çağırıyorlar?Çok büyük bi saçmalık var 160 Km yolu bi araba yıkatmak için gitmiş oldunuz anlatacak komik bi hikayeniz oldu :D